Szatkownice do warzyw

( ilość produktów: 3 )

Szatkownica do warzyw sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni!

Sprzedajemy krajalnice do warzyw dla sklepów spożywczych, stołówek, barów szybkiej obsługi, jednostek wojskowych czy zakładów przemysłowych. Oferujemy szeroką gamę szatkownic do różnych potrzeb, w tym modele przeznaczone też do rozdrabniania żółtego sera. Zapewniamy również długą gwarancję na wszystkie produkty, które pochodzą tylko od renomowanych marek, takich jak Ma-Ga.

Szatkownice do warzyw ze stali nierdzewnej

Wiemy, że nie masz czasu na krojenie warzyw, dlatego oferujemy rozwiązanie, które jest nie tylko opłacalne, ale także oszczędza czas. Dostarczamy szatkownice do warzyw elektryczne głównie wykonane ze stali nierdzewnej, która nie koroduje przez lata. Natomiast elementy styku z żywnością są zazwyczaj wykonane z aluminium anodowanego, które nie wpływa negatywnie na jakość żywności i jej smak, to zatem bezpieczne urządzenie.

Jeśli potrzebujesz szatkownicy, dostarczymy je szybko i bezproblemowo. Oferujemy urządzenia, które mają antypoślizgowe nóżki dla wygody pracy oraz wyróżnia je cicha praca napędu, co dodatkowo podnosi komfort pracowników, ale i klientów.

Szatkownica do warzyw od renomowanej marki

Jeśli jesteś właścicielem sklepu spożywczego, ważne jest, aby Twoi klienci byli zadowoleni i wracali po więcej. Jednym ze sposobów na to jest oferowanie szybkiej i skutecznej usługi. Dla tych, którzy chcą uniknąć żmudnego, czasochłonnego krojenia warzyw, przemysłowa szatkownica (o wybranej mocy na przykład 550W) do kapusty i innych produktów spożywczych to strzał w 10!

Jakie jeszcze zalety ma szatkownica do kapusty z naszej oferty? Urządzenia wyposażono w wyłączniki bezpieczeństwa, które chronią przed niechcianymi incydentami w trakcie pracy. Wiele z nich ma regulację obrotów oraz funkcje tworzenia wiórków, miazgi, słupków i kostki. Pomożemy Ci zaopatrzyć Twój sklep w to praktyczne i ekonomiczne narzędzie dostępne też w naszym sklepie na raty. Złóż zamówienie lub skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

    pixel