Krajalnice do sera

( ilość produktów: 6 )

Krajalnica do sera dostosowana do wielkości Twojego biznesu

Krajalnice do sera umożliwiają jego szybkie pokrojenie na równe plastry o wybranej grubości, czego nie można się zrobić za pomocą noża. Dlatego Twoi klienci w sklepie często pytają o możliwość pokrojenia sera lub wybierają wcześniej zapakowane plastry ulubionego gatunku. Wyposażenie stoiska w takie urządzenie wpłynie na większe zadowolenie klientów z dokonanych u Ciebie zakupów, a wybranie odpowiedniego modelu w sklepie eLadex pozwoli na ich szybką i wygodną obsługę.

Zastosowanie krajalnic do sera nie kończy się na sklepach i marketach, urządzenia tego typu są niezbędne także w firmach cateringowych, restauracjach i stołówkach, gdzie szybkie i precyzyjne krojenie ma ogromne znaczenie. Jeśli masz wątpliwości, jaka krajalnica będzie dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z naszym doradcą.

Krajalnica do sera od renomowanego producenta

Oferujemy najlepsze krajalnice do sera dla sklepów i lokali gastronomicznych, wykonane ze stali nierdzewnej, ze specjalną krawędzią tnącą do perfekcyjnego i bezpiecznego krojenia sera. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych marek, takich jak Ma-Ga, to zatem certyfikowane, nowe, objęte gwarancją krajalnice w przyjaznej cenie.

Proponujemy szeroką gamę krajalnic od tnących na cienkie plasterki po grube, w zakresie od 1mm do 28mm, nieustannie poszerzamy też asortyment o coraz nowsze modele. U nas znajdziesz manualne, półautomatyczne i automatyczne krajalnice do sera, więc szybko dopasujesz je do własnych oczekiwań.

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór krajalnic do sera, które są przeznaczone do obsługi praktycznie wszystkich gatunków serów. Możesz znaleźć krajalnice o różnych rozmiarach i kształtach, by jeszcze bardziej dopasować je do indywidualnych preferencji. Poza tym urządzenia mają różne średnice noża (na przykład 200, 250, 300mm), różnią się kolorami, a przy tym generują niski poziom hałasu, nawet poniżej 60dB, czyli porównywalny do szmeru.

Krajalnica do sera manualna, półautomatyczna lub automatyczna

Zachowaj prostotę dzięki elegancko zaprojektowanej krajalnicy, która łączy wysoką precyzję cięcia z wydajną obsługą. Wszystkie urządzenia z naszej oferty wyróżnia uniwersalny design zazwyczaj w odcieniu bieli i srebra, więc pasują do każdego wnętrza. Najważniejsze są jednak właściwości krajalnic – wyposażone w najnowsze materiały, takie jak teflon, stal węglowa i stal nierdzewna, nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji.

Doświadcz cichej i płynnej pracy krajalnicy do sera, która pozwala na wygodne i bezproblemowe krojenie. Oferujemy przede wszystkim krajalnice od polskich producentów, to zatem produkty bezpiecznego pochodzenia. To urządzenia odporne na ciepło, wilgoć i korozję pobierające niewielką ilość energii – postaw na energooszczędność!

"Krajalnica do sera od eLADEX - partnera w wyposażeniu dla małego i średniego biznesu."

    pixel