Regały chłodnicze

( ilość produktów: 23 )

Regał chłodniczy - kup online!

Regały chłodnicze to urządzenia o największej powierzchni ekspozycyjnej w każdym sklepie. Optymalne ułożenie każdego z produktów przekłada się na większe przychody Twojego biznesu.

Musisz pamiętać, że regały chłodnicze to urządzenia pobierające znaczną ilość prądu, co niestety przekłada się na największą pozycję na fakturze od dostawcy energii. Postaw na energooszczędność, nowoczesny design, jak również zwróć uwagę na wygodę użytkowania. Klienci spędzają tutaj bardzo dużo swojego czasu zakupowego.

Regały chłodnicze mają dwa zadania: utrzymywać stałą, niską temperaturę i być niezawodne. Szukasz najlepszej oferty dla Twojego biznesu? Zapytaj naszego specjalisty. Kwestie techniczne pozostaw nam.

Regał chłodniczy z ekologicznym czynnikiem

Szukasz energooszczędnego regału chłodniczego, który posłuży Ci w sklepie, kawiarni lub restauracji? W naszym sklepie eLADEX prym wiodą urządzenia od renomowanych producentów, takich jak CEBEA, MAWI, RAPA, MXM, więc to bezpieczne, certyfikowane regały chłodnicze.

W eLADEX oferujemy szeroką gamę regałów chłodniczych, które nadają się do przechowywania wielu rodzajów produktów. Regały te mogą być używane w wielu różnych placówkach gastronomicznych i ułatwiają przechowywanie bezpiecznej, świeżej żywności w Twoim lokalu. Regał chłodniczy jest mocny i trwały oraz może utrzymać dużą wagę, w tym nawet do 100kg na m2.

W naszej ofercie prym wiodą regały chłodnicze z ekologicznym czynnikiem, które są mniej szkodliwe dla środowiska, przyczyniasz się więc do dbałości o otoczenie. Są przy tym energooszczędne, co pozwala obniżyć rachunki za prąd.

Zamknięty i otwarty regał chłodniczy

Zachowaj świeżość żywności dzięki regałowi chłodniczemu z naszej oferty! Ta komercyjna witryna chłodnicza przeznaczona jest do ekspozycji i samoobsługowej sprzedaży produktów spożywczych w niskich temperaturach. Idealnie nadaje się do ekspozycji i sprzedaży deserów, wędlin, serów, kanapek i nie tylko.

Nowoczesny system chłodzenia zapewnia niskie zużycie energii, trwałość urządzenia oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury na całej powierzchni wystawienniczej. A całości dopełniają niezbędne dodatki, takie jak wygodne rozwierane drzwi, nowoczesne oświetlenie LED-owe i obudowa nierdzewna odporna na korozję nawet przez dekady.

Regały chłodnicze ze sklepu eLADEX oferują wszystko, co najlepsze – większość modeli ma automatyczne odszranianie, cyfrowy wyświetlacz temperatury, automatyczne odparowywanie skroplin i energooszczędne wentylatory parownika o obniżonym poziomie.

Są to zatem praktycznie bezobsługowe, wydajne i efektywne urządzenia, które pracują cicho i zużywają mniej energii. Zapewniamy możliwość modyfikacji regału na przykład poprzez dołożenie dodatkowego oświetlenia lub wykonanie w wersji chłodniczo-warzywnej – zapraszamy do kontaktu!

"Spokój na lata z regałami chłodniczymi LADEX - Twojego partnera w wyposażeniu biznesu."

    pixel