Komory chłodnicze i mroźnicze do produktów spożywczych i medycznych

( ilość produktów: 7 )

Komora chłodnicza idealna dla Twojego biznesu!

Przemysłowe komory mroźnicze to jedno z najważniejszych narzędzi dla sklepów, hurtowni, magazynów, obiektów gastronomicznych i wielu specjalistycznych działalności (np. laboratoriów). Pozwalają one magazynować produktów spożywcze, wyroby lub odczynniki w odpowiednich dla siebie warunkach. Poznaj więc profesjonalne komory chłodnicze, które mamy do zaoferowania w eLADEX i postaw na jakość, której zaufali przedsiębiorcy z całej Polski. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników już dziś.

Wszystkie prezentowane przez nas przemysłowe komory chłodnicze, powstały z zachowaniem najwyższych standardów jakości i przy pomocy innowacyjnych technologii. Dzięki temu spełniają one najwyższe wymagania konsumentów i gwarantują ponadprzeciętną niezawodność – przy jednoczesnym zachowaniu oczekiwanych standardów i norm, które stawiane są zarówno przez rynek, jak i UE. Szczegóły dot. konkretnych konstrukcji i ich parametry techniczne znajdziesz w karcie produktu i ich opisach. Sprawdź i przekonaj się na własne oczy, że komory modułowe dostępne w eLADEX to rozwiązanie godne zaufania i dołącz do grona zadowolonych użytkowników.

Nie wiesz, która komora chłodnicza do produktów spożywczych najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej działalności gospodarczej? Nie ma problemu. Zespół ekspertów eLADEX jest do dyspozycji interesantów i z przyjemnością pomożemy z finalizacją zamówienia na niezbędne wyposażenie dla firmy. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już teraz. Pamiętaj, że świadczymy również usługi montażu.

Komory chłodnicze od renomowanych producentów

Komory chłodnicze pozwalają skutecznie kontrolować temperaturę, dzięki czemu przechowywane produkty są świeże i zachowują wszystkie wartości odżywcze. Dobra komora chłodnicza z naszej oferty nadaje się do sklepów, hoteli, restauracji, lokali gastronomicznych, barów, zakładów produkcyjnych czy placówek medycznych, to uniwersalne urządzenie.

Dlaczego oferowane przez nas komory mroźnicze będą dla Ciebie najlepszym wyborem? Większość z nich powstaje z paneli poliuretanowych na przykład o grubości 80 lub 100 mm, które są składane. Oznacza to, że swobodnie przebudujesz komorę, dodasz nowe panele lub je zdemontujesz, powiększysz konstrukcję lub pomniejszysz, co nie wpłynie na szczelność połączeń. Oferujemy więc elastyczne i uniwersalne komory chłodnicze opcjonalnie wyposażone w dodatkowe udogodnienia, takie jak antypoślizgowa podłoga.

Komora chłodnicza do produktów spożywczych z naszej oferty jest bezpiecznym wyborem, ponieważ jest wyposażona w dodatkowe opcje zabezpieczające. Jedną z nich jest możliwość otwarcia komory od wewnątrz, nawet gdy została z zewnątrz zamknięta na klucz. Taka budowa komór chłodniczych zapobiega przypadkowemu zamknięciu innej osoby wewnątrz, co mogłoby być niebezpieczne.

Dostarczamy praktycznie bezobsługowe urządzenia wyposażone w elektroniczne regulatory temperatury i automatyczne rozmrażanie parownika. Są one również ekologiczne, ponieważ zostały wzbogacone o szereg ekologicznych czynników chłodniczych R448a, R452a czy R290, więc są bezpieczniejsze dla ludzi i środowiska, a dodatkowo zużywają mniej energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Jeśli więc szukasz komory chłodniczej energooszczędnej, ekologicznej i bezpiecznej, oferowane przez nas konstrukcje na pewno spełnią Twoje wymagania – zapraszamy do poznania asortymentu, w razie pytań służymy wsparciem!

    pixel