Wyposażenie cukierni i piekarni: meble, urządzenia i sprzęt

( ilość produktów: 84 )

Kup online wyposażenie sklepu cukierniczego lub piekarni

Jakie nowoczesne wyposażenie cukierni i piekarni znajdziesz w tej kategorii? Oferujemy lady, witryny, szafy chłodnicze i mroźnicze, witryny i konserwatory do lodów, regały chłodnicze, oczyszczacze powietrza oraz wagi elektroniczne.

Oznacza to, że w naszym sklepie kupisz wszystko, czego potrzebujesz do piekarni i cukierni, by zapewnić klientom najwyższy poziom obsługi. Wszystkie urządzenia pochodzą od renomowanych marek, takich jak CEBEA i RAPA, to zatem certyfikowane, objęte gwarancją i energooszczędne urządzenia.

Kompletne wyposażenie cukierni i piekarni

Jesteś cukiernikiem i szukasz dobrego, niedrogiego dostawcy mebli i urządzeń? A może myślisz o otwarciu własnej piekarni lub cukierni, ale nie wiesz, gdzie znaleźć najnowocześniejsze meble do lokalu? Eksperci z eLADEX znajdą idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb cukierniczych i piekarniczych!

Oferowany przez nas sprzęt i wyposażenie piekarni są dostępne w szerokiej gamie stylów i kolorów, dzięki czemu pasują do każdego wystroju. Nie tylko świetnie wyglądają, ale pomagają oszczędzać energię i zmniejszać emisję szkodliwych substancji, a to wszystko za sprawą ekologicznych czynników chłodniczych oraz energooszczędnej budowy.

Wiemy, jak ważne jest utrzymywanie świeżości i bezpieczeństwa żywności, dlatego oferujemy urządzenia dla cukierni z różnymi funkcjami, które można dopasować do potrzeb lokalu. Elementy wyposażenia zostały zaprojektowane z myślą o każdej przestrzeni, dlatego różnią się wymiarami – u nas zamówisz meble nawet do najbardziej ograniczonej przestrzeni, zwłaszcza że wiele elementów możesz spersonalizować.

Nowoczesne urządzenia do cukierni i piekarni

Chłodnicze wyposażenie sklepu cukierniczego z tej kategorii wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, takie jak elektroniczny regulator z wyświetlaczem temperatury i automatycznym odszranianiem, oświetlenie ekspozycji LED, hartowane szyby, możliwość poziomowania, duże przeszklenia ekspozycyjne, chłodzenie grawitacyjne czy system kontroli wilgotności. A to tylko część rozwiązań stosowanych w chłodniczym wyposażeniu do cukierni i piekarni z oferty eLADEX.

W tej kategorii znajdziesz też niechłodnicze meble do ekspozycji artykułów, które nie wymagają utrzymywania niskiej temperatury jak na przykład niektóre ciastka. I w tym przypadku dbamy o jak najwyższą funkcjonalność – witryny i szafy różnią się liczbą półek, wymiarami, przeszkleniami, a każde charakteryzuje elegancki, uniwersalny design.

To oczywiście nie wszystko – asortyment składa się też z elektrycznych wag, przenośnych witryn do lodów oraz sterylizatorów powietrza likwidujących pleśń i grzyby. Dbamy o to, by każdy lokal otrzymał najwyższej jakości wyposażenie. Dzięki dobrze zaprojektowanym, energooszczędnym i ekologicznym urządzeniom cukiernia czy piekarnia będzie w stanie zapewnić klientom przyjemne doznania wizualne, ale i smakowe.

pixel