Lodówka medyczne na leki, chłodziarki na szczepionki

( ilość produktów: 17 )

Zalety chłodziarek farmaceutycznych do szpitala

Nowoczesne chłodziarki farmaceutyczne do szpitala to sprzęt renomowanych producentów, przeznaczony do przechowywania leków i szczepionek wymagających ściśle dobranej temperatury (w zakresie O do +10 stopni Celsjusza). Oferowane przez nasz sklep internetowy chłodziarki farmaceutyczne szpitalne to produkty marki Pol-Eko i Ladex. Sprzęt ten posiada pojemność komory użytkowej od 500 do 1365 litrów. To urządzenia, które mają obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo i drzwi w wersji zabudowanej lub szklanej z wygodnym uchwytem podłużnym. W ich podstawowym wyposażeniu znajduje się zamek do drzwi.

Jakimi parametrami technicznymi wyróżniają się chłodziarki farmaceutyczne do szpitala?

Proponowane przez nas chłodziarki farmaceutyczne do szpitala posiadają komory użytkowe, wykonane z wysokiej jakości aluminium. To sprzęt z automatyczną funkcją odszraniania i wymuszonym obiegiem powietrza. Urządzenia te wyposażone są w sterownik mikroprocesorowy z zewnętrznym wyświetlaczem typu LED i otworem do wprowadzania zewnętrznego czujnika. W zależności od modelu, wewnątrz chłodziarek farmaceutycznych do szpitala może znajdować się od 2 do 11 szuflad. Lodówki medyczne na leki i szczepionki mogą mieć wyposażenie dodatkowe w postaci szuflady ze stali nierdzewnej lub aluminium z segregatorami o głębokości 6 cm, organizatorem na leki i szczepionki w postaci stelaża z czterema szufladami. Dodatkowo klient może zdecydować się na uzupełnienie wyposażenia o rejestrator RT 2014 z powiadomieniem w postaci wiadomości tekstowej SMS.

Jaka lodówka na leki do szpitala lub apteki?

W naszej ofercie znajduje się lodówka na leki zaprojektowana do przechowywania produktów w odpowiedniej temperaturze, ale także do ich prezentacji. Lodówki medyczne z naszego asortymentu są wyposażone między innymi w dynamiczny układ chłodzenia, regulator temperatury typu mikroprocesorowy z wyświetlaczem LED, automatyczne odszranianie i wiele więcej, aby zapewnić optymalne warunki dla szczepionek i leków.

Każda lodówka do leków i szczepionek powstała z myślą, aby utrzymywać produkty medyczne w jak najlepszej temperaturze, chronić je przed światłem oraz szkodliwym działaniem wilgoci. Do wyboru jest szeroka gama lodówek na leki, dzięki czemu na pewno znajdziesz taką, która sprosta Twoim potrzebom – o dowolnych wymiarach na przykład szersze modele 570 / 680 / 600 mm, ale i wyższe 650 / 810 / 1990 mm.

Lodówki do leków z naszego sklepu zmniejszają zużycie energii i są przyjazne dla planety. Na przykład modele z czynnikiem ekologicznym R1234 są mniej szkodliwe dla środowiska, a tym samym dla ludzi. Co więcej, każda chłodziarka na leki różni się designem, można ją znaleźć w różnych kolorach, kształtach, rozmiarach i wzorach.

A może potrzebna Ci tylko chłodziarka do szczepionek? I takie urządzenie kupisz w sklepie internetowym eLADEX.pl. Chroń szczepionki przed zepsuciem za pomocą lodówki od renomowanego producenta, takiego jak MAWI i POL-EKO. Większość jednostek wyróżnia się solidną metalową obudową, wykończeniem malowanym proszkowo i aluminiową komorą, która zapewnia izolację dla szczepionek medycznych.

Zyskasz spokój, wiedząc, że szczepionki są bezpieczne, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Dzięki dużej pojemności, na przykład 374 l, dokładnie zabezpieczysz wyroby medyczne. W naszym asortymencie znajdziesz też chłodziarki o mniejszej pojemności na przykład 70 l. Dostępne modele zapewniają wystarczającą ilość miejsca do przechowywania szczepionek w Twojej placówce.

    pixel