Krajalnice do wędlin

( ilość produktów: 10 )

Krajalnica do wędlin w sklepie online

Na każdym stoisku mięsnym, w firmie cateringowej, czy na stołówce nic tak nie przyspiesza pracy jak profesjonalne krajalnice do wędlin. Pozwalają one szybko pokroić na równe i cienkie plasterki dużą ilość różnego rodzaju wędlin. Niektóre model kroją również mięsa pieczone, mięsa gotowane oraz chleb, co na pewno przyda się w wielu punktach gastronomicznych.

Zakupione urządzenia wpłyną korzystnie zarówno na jakość jak i komfort pracy w Twojej firmie, więc zastanów się dobrze, oglądając w eLadex różne krajalnice do wędlin. Idealny model krajalnicy to taki, który będzie odpowiedni do specyfiki Twojego biznesu, wykonany z wysokiej jakości materiałów, wygodny i prosty w obsłudze. Nie musisz myśleć o tym, którą krajalnicę kupić. Zapytaj naszego doradcę i ciesz się dobrym wyborem.

Krajalnica do wędlin w atrakcyjnej cenie

Chcesz kupić profesjonalną i niezawodną krajalnicę do wędlin i mięs? Nasze produkty nie zawiodą Cię jakością i ceną. Według klientów krajalnice z eLADEX to profesjonalne i niezawodne urządzenia, które warto polecić każdemu przedsiębiorcy z branży gastronomicznej.

W sklepie internetowym eLADEX oferujemy najlepsze krajalnice do wędlin. Produkty od renomowanych marek, takich jak Ma-Ga, są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na rdzę i są objęte gwarancją. Zostały zaprojektowane z myślą o szybkim i łatwym użyciu oraz oferują duży obszar roboczy do krojenia wędlin oraz każdego gatunku mięsa.

Krajalnice do wędlin różnią się średnicami noża (na przykład 220, 250, 300mm) oraz kroją wędliny w różnym zakresie regulacji (na przykład od 1 do 28 mm). Krajalnice różnią się także wymiarami, w ofercie mamy duże, średnie i małe modele, więc z łatwością dopasujesz je do własnej przestrzeni roboczej.

Ciche krajalnice do wędlin

Wszystkie krajalnice ze sklepu eLADEX są łatwe w użyciu i mają wygodny uchwyt, który pozwala w pełni wykorzystać ich możliwości. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza krajalnice, które wyposażono w ostrze z anodyzowanego aluminium i nóż ze stali węglowej. Zastosowane materiały sprawiają, że krajalnice nie reagują w kontakcie z żywnością, nie rdzewieją i są perfekcyjnie ostre.

W naszej ofercie znajdziesz krajalnice manualne, półautomatyczne i automatyczne, zależnie od własnych potrzeb. Urządzenia pracują cicho, na przykład generują dźwięk 56dB, porównywalny do szmeru. Z łatwością więc wybierzesz krajalnicę, która nie zakłóci codziennej pracy.

Jeśli nie wiesz, jaka krajalnica zda egzamin w Twoim lokalu – skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy i pomożemy, dopasujemy urządzenie do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy!

"Krajalnica do wędlin od firmy eLADEX - Twojego partnera w wyposażeniu małego i średniego biznesu."

    pixel