Chłodziarki farmaceutyczne

( ilość produktów: 11 )

Jakie parametry mają chłodziarki farmaceutyczne?

Wydajne w działaniu chłodziarki farmaceutyczne, dostępne w naszym sklepie internetowym, to urządzenia o szerokim spektrum zastosowania. Sprzęt ten spełni swoją rolę w ośrodkach zdrowia, przychodniach, punktach aptecznych w sektorze farmaceutycznym, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne są urządzenia do przechowywania leków i szczepionek. Nowoczesne chłodziarki farmaceutyczne to urządzenia objęte 12 miesięczną gwarancją ze zbudowanym, mikroprocesorowym regulatorem temperatury z zewnętrznym wyświetlaczem typu LED.

Temperatura, jaka panuje wewnątrz komory użytkowej, może osiągać wartość od + 2 do + 10 stopni Celsjusza. Proponowane przez nasz sklep internetowy chłodziarki farmaceutyczne to urządzenia wolnostojące o pojemności komory wynoszącej od 60 do 1365 l. Mogą posiadać drzwi przeszklone lub też zabudowane z pionowym, wygodnym uchwytem. W standardowym wyposażeniu znajduje się także otwór do wprowadzenia czujnika zewnętrznego.

Dlaczego warto wybrać chłodziarki farmaceutyczne?

Chłodziarki farmaceutyczne dostępne w naszym asortymencie pozwalają na bezpieczne przechowywanie leków i szczepionek. To urządzenia jednokomorowe lub dwukomorowe firmy Ladex, Pol-Eko i MAWI. Mogą być wyposażone w 3 do 11 półek. Polecane przez nas chłodziarki farmaceutyczne posiadają dobowe zużycie energii kształtujące się na poziomie 4,6 kWh. To lodówki medyczne na leki i szczepionki, wykonane z zewnątrz ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na kolor biały. Komory użytkowe stworzono z wysokiej jakości aluminium. Sprzęt posiada drzwi, które mogą być zamykane na zamek z bardzo wygodnym do trzymania podłużnym uchwytem. Chłodziarki farmaceutyczne mogą mieć dodatkowe wyposażenie w postaci rejestratora RT 2014 z powiadomieniem na SMS, szufladami ze stali nierdzewnej lub aluminium, segregatorami lub organizatorem na leki i szczepionki. 

 

 

 

 

    pixel