Lodówki i chłodziarki farmaceutyczne

( ilość produktów: 21 )

Jakie parametry mają lodówki i chłodziarki farmaceutyczne?

Wydajne w działaniu lodówki i chłodziarki farmaceutyczne, dostępne w naszym sklepie internetowym, to urządzenia o szerokim spektrum zastosowania. Sprzęt ten spełni swoją rolę w ośrodkach zdrowia, przychodniach, punktach aptecznych w sektorze farmaceutycznym, a także wszędzie tam, gdzie potrzebne są urządzenia do przechowywania leków i szczepionek. Nowoczesne chłodziarki farmaceutyczne to urządzenia objęte 12 miesięczną gwarancją ze zbudowanym, mikroprocesorowym regulatorem temperatury z zewnętrznym wyświetlaczem typu LED.

Temperatura, jaka panuje wewnątrz komory użytkowej, może osiągać wartość od + 2 do + 10 stopni Celsjusza. Proponowane przez nasz sklep internetowy lodówki i chłodziarki farmaceutyczne to urządzenia wolnostojące o pojemności komory wynoszącej od 60 do 1365 l. Mogą posiadać drzwi przeszklone lub też zabudowane z pionowym, wygodnym uchwytem. W standardowym wyposażeniu znajduje się także otwór do wprowadzenia czujnika zewnętrznego.

Dlaczego warto wybrać lodówki i chłodziarki farmaceutyczne?

Lodówki farmaceutyczne i chłodziarki medyczne dostępne w naszym asortymencie pozwalają na bezpieczne przechowywanie leków i szczepionek. To urządzenia jednokomorowe lub dwukomorowe firmy Ladex, Pol-Eko i MAWI. Mogą być wyposażone w 3 do 11 półek. Polecane przez nas lodówki farmaceutyczne posiadają dobowe zużycie energii kształtujące się na poziomie 4,6 kWh. To lodówki medyczne na leki i szczepionki, wykonane z zewnątrz ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na kolor biały. Komory użytkowe stworzono z wysokiej jakości aluminium. Sprzęt posiada drzwi, które mogą być zamykane na zamek z bardzo wygodnym do trzymania podłużnym uchwytem. Chłodziarki farmaceutyczne mogą mieć dodatkowe wyposażenie w postaci rejestratora RT 2014 z powiadomieniem na SMS, szufladami ze stali nierdzewnej lub aluminium, segregatorami lub organizatorem na leki i szczepionki.

Lodówki farmaceutyczne i szafy chłodnicze do sklepów

Chociaż w naszej ofercie prym wiodą lodówki farmaceutyczne, w asortymencie mamy też szafy chłodnicze do sklepów, restauracji i barów, dzięki którym skutecznie wyeksponujesz napoje, jogurty, sery i kanapki. Urządzenia pobierają jak najmniej energii elektrycznej, miesięczny koszt zużycia prądu to nawet około 35 złotych.

Producenci wyposażyli szafy chłodnicze w agregat wewnętrzny, funkcję NO FROST, regulator mechanicznego odszraniania i termiczne drzwi ze szkła hartowanego, czyli nawet 7-10 razy mocniejszego niż tradycyjne. Całości dopełnia oświetlenie LED, kilka pojemnych półek, zamek do drzwi i czytelny wyświetlacz temperatury. Opcjonalnie możesz zamówić szafę z bezprzewodowym systemem monitorowania, który powiadamia SMS-em, jaka temperatura panuje w urządzeniu.

Chłodziarki i lodówki medyczne z naszej oferty pochodzą tylko od renomowanych producentów Pol-Eko, Mawi i Krimarg. Zyskujesz pewność, że Twoja lodówka farmaceutyczna posłuży Ci przez dekady!

    pixel