Krajalnice do sklepów spożywczych

( ilość produktów: 16 )

Profesjonalna krajalnica do sklepu spożywczego - poznaj naszą ofertę!

Szybkie porcjowanie sztuk mięsa, serów w bloku, wędlin czy pieczywa, a także krojenie tych produktów na cienkie plastry, wymaga posiadania krajalnic do handlu. Starannie przygotowana oferta sklepu internetowego e-Ladex z pewnością zaspokoi wszelkie oczekiwania właścicieli sklepów mięsnych i innych punktów oferujących wyroby garmażeryjne, pieczywo czy sery. Polecane przez nas krajalnice do handlu przydadzą się także na stołówce i w lokalach gastronomicznych.

Wysokiej klasy krajalnice do sklepu spożywczego

Krajalnice do handlu posiadają atest na kontakt z żywnością i spełniają restrykcyjne wymogi CF w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Produkty te są dostosowane do pracy ciągłej, a jednocześnie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w trakcie ich obsługi. Odpowiednio dobrane zabezpieczenia wpływają na komfort użytkowania krajalnic do handlu, dostępnych w naszym asortymencie. Urządzenia te nie wymagają zastosowania dużej siły fizycznej do obsługi. Tarcza tnąca w tym sprzęcie została zabezpieczona pierścieniem ochronnym, co ogranicza ryzyko poważnego wypadku przy pracy.

Zróżnicowana oferta krajalnic do sklepów spożywczych

Krajalnice do handlu wyróżniają się prostym demontażem. Łatwo zdejmowane osłony ułatwiają czyszczenie i konserwację tego sprzętu. Krajalnice do handlu z naszej oferty są sygnowane nazwami najlepszych marek, tj. YATO, MA-GA czy CELME. Proponujemy sprzęt o średnicy noża 220, 250, 275 i 300 mm. W naszym sklepie internetowym znajdują się także takie sprzęty, jak:

  •  krajalnice półautomatyczne,
  •  krajalnice półautomatyczne do sera,
  •  krajalnice automatyczne do wędlin i sera,
  •  krajalnice grawitacyjne do sera,
  •  krajalnice grawitacyjne,
  •  krajalnice grawitacyjne do mięs.

To urządzenia umożliwiające precyzyjne krojenie produktów w plastry o pożądanej grubości. Krajalnice są sprzętem przydatnym w cateringu, a także innych punktach handlowych gastronomicznych.

    pixel