Krajalnice do handlu

( ilość produktów: 18 )

Szybkie porcjowanie sztuk mięsa, serów w bloku, wędlin czy pieczywa, a także krojenie tych
produktów na cienkie plastry, wymaga posiadania krajalnic do handlu. Starannie przygotowana oferta sklepu internetowego e-Ladex z pewnością zaspokoi wszelkie oczekiwania właścicieli sklepów mięsnych i innych punktów oferujących wyroby garmażeryjne, pieczywo czy sery. Polecane przez nas krajalnice do handlu przydadzą się także na stołówce i w lokalach gastronomicznych.

Wysokiej klasy krajalnice do handlu 


Krajalnice do handlu posiadają atest na kontakt z żywnością i spełniają restrykcyjne wymogi CF w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Produkty te są dostosowane do pracy ciągłej, a jednocześnie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w trakcie ich obsługi. Odpowiednio dobrane zabezpieczenia wpływają na komfort użytkowania krajalnic do handlu, dostępnych w naszym asortymencie. Urządzenia te nie wymagają zastosowania dużej siły fizycznej do obsługi. Tarcza tnąca w tym sprzęcie została zabezpieczona pierścieniem ochronnym, co ogranicza ryzyko poważnego wypadku przy pracy. 


Zróżnicowana oferta krajalnic do handlu 

 

Krajalnice do handlu wyróżniają się prostym demontażem. Łatwo zdejmowane osłony ułatwiają czyszczenie i konserwację tego sprzętu. Krajalnice do handlu z naszej oferty są sygnowane nazwami najlepszych marek, tj. YATO, MA-GA czy CELME. Proponujemy sprzęt o średnicy noża 220, 250, 275 i 300 mm. W naszym sklepie internetowym znajdują się także takie sprzęty, jak:

  •  krajalnice półautomatyczne,
  •  krajalnice półautomatyczne do sera,
  •  krajalnice automatyczne do wędlin i sera,
  •  krajalnice grawitacyjne do sera,
  •  krajalnice grawitacyjne,
  •  krajalnice grawitacyjne do mięs. 

To urządzenia umożliwiające precyzyjne krojenie produktów w plastry o pożądanej grubości. Krajalnice są sprzętem przydatnym w cateringu, a także innych punktach handlowych  
gastronomicznych. 

 

    pixel