Lodówki i chłodziarki gastronomiczne

( ilość produktów: 47 )

Poznaj najlepsze chłodziarki i lodówki dla gastronomii

Lodówki i chłodziarki gastronomiczne to niezbędne urządzenia w każdym lokalu gastronomicznym. W naszej ofercie znajdziesz lodówki i chłodziarki, które sprawdzają się w gastronomii, w tym w barach, pubach i restauracjach.

Kategoria lodówki gastronomiczne zawiera w sobie nie tylko szafy chłodnicze przeszklone (w tym także szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie), ale także szafy na zaplecze oraz szafy mroźnicze. W zależności od zalecanych zastosowań każdego modelu – można w nich przechowywać ciasta, kanapki, desery, mięso i wędliny, nabiał, napoje i piwo, czy torty. Lodówki i chłodziarki gastronomiczne dostępne w sklepie eLadex są produkowane przez wiodących liderów w branży, m.in. marki: BOLARUS, CEBEA, ELCOLD, KRIMARG, MAWI, YATO oraz RAPA. Różne projekty oraz rozmiary lodówek gastronomicznych pozwolą dopasować je do każdego wystroju.

Bogata oferta lodówek i chłodziarek gastronomicznych

W asortymencie sklepu polecamy lodówki i chłodziarki gastronomiczne przeszklone i tradycyjne, jedno- lub wielodrzwiowe, z drzwiami otwieranymi lub przesuwnymi. Zapewniają szeroki zakres temperatur pracy, dzięki czemu wybierzesz model odpowiadający potrzebom Twojej firmy. W prezentowanych przez eLadex lodówkach gastronomicznych producenci zastosowali nowoczesne systemy chłodnicze i mroźnicze gwarantujące niskie zużycie energii elektrycznej oraz długą żywotność i bezawaryjność. Wysoki komfort użytkowania, możliwość elastycznego dopasowania wnętrza do potrzeb (np. regulowane półki), zastosowanie łatwych w utrzymaniu higieny materiałów (np. stal INOX) sprawiają, że są to poszukiwane produkty do gastronomii. W naszej ofercie znajdziesz modele o zróżnicowanych wymiarach, dzięki czemu wybierzesz taką lodówkę gastronomiczną, która będzie optymalna do przestrzeni lokalu gastronomicznego.

Lodówka gastronomiczna od renomowanego producenta

Zobacz wysokiej klasy, efektywne lodówki gastronomiczne ze sklepu internetowego eLADEX.pl i znajdź odpowiedni model dla swojej placówki. Urządzenia są dostępne w różnych rozmiarach, pojemnościach i stylach. U nas kupisz modele z ekologicznymi czynnikami, nierzadko zużywające energii nawet za mniej niż 70 złotych miesięcznie.

Dostarczamy lodówki gastronomiczne topowych marek RAPA, MAWI, Dora Metal, CEBEA. Niezależnie od tego, czy dysponujesz niewielką ilością miejsca, czy dużą przestrzenią, nasza szeroka gama opcji rozmiarów i modeli z pewnością spełni Twoje potrzeby.

Czy wiesz, że lodówki gastronomiczne z naszej oferty są ekologiczne? Te urządzenia od renomowanych producentów zmniejszają zużycie energii i są przyjazne dla planety. Na przykład modele z czynnikiem ekologicznym R290 są mniej szkodliwe dla środowiska, a tym samym dla ludzi. Inwestując w nie, dbasz o dobro bliskich oraz przyszłych pokoleń.

Oferujemy szeroką gamę różnych modeli i marek lodówek gastronomicznych w przedziale cenowym 2000-14000. Nieustannie też aktualizujemy asortyment, więc każdy klient znajdzie model na miarę własnych potrzeb, niezależnie od budżetu.

Jaka lodówka gastronomiczna do restauracji, baru, sklepu

Lodówka gastronomiczna doskonale sprawdzi się nie tylko w restauracji, ale i w sklepie oraz barze. Może zdecydujesz się na przykład na urządzenie DM-92601 STANDARD?

Wspomniany model charakteryzuje się trwałą konstrukcją ze stali nierdzewnej oraz systemem chłodzenia z wymuszonym obiegiem powietrza zapewniający długą, efektywną i bezawaryjną pracę lodówki nawet w warunkach intensywnego użytkowania w lokalu handlowym czy gastronomicznym. Obudowa malowana proszkowo dodaje gustownego wykończenia designowi urządzenia. Dopełnieniem jest aluminiowa rama na drzwi, która jest lekka oraz odporna na szkodliwe działanie wilgoci.

Sercem chłodziarek gastronomicznych z naszego sklepu jest ręczny lub automatyczny regulator temperatury oraz praktyczny wyświetlacz umieszczony w panelu sterowania. Z pewnością wybierzesz najlepszy model na miarę indywidualnych oczekiwań!

pixel