Urządzenia dla branży funeralnej

( ilość produktów: 2 )

Profesjonalna oferta urządzeń dla zakładów pogrzebowych

Wiele z dzisiejszych zakładów pogrzebowych duży nacisk kładzie na usługę przechowywania ciał aż do momentu pochówku. Z uwagi na charakter swojej działalności, branża funeralna wymaga wyspecjalizowanych rozwiązań i wysokich standardów technicznych, gdyż w grę wchodzi godność osoby zmarłej oraz możliwość ostatniego pożegnania. Sprawne chłodnie do przechowywania ciał oraz katafalki chłodnicze wchodzą zatem w zakres podstawowego wyposażenia zakładu pogrzebowego – wyposażenia, które zamówić można na Eladex.com.

Dysponujemy szerokim asortymentem z tej kategorii, mogąc zaoferować produkty od znanych i cenionych marek, jak na przykład MAWI. Zapewniamy dobrze wyposażone urządzenia dla branży funeralnej, łącząc ich niezawodność oraz wydajność z bardzo przystępnym zakresem cenowym. Warto bliżej przyjrzeć się poszczególnym pozycjom w naszej ofercie – odszukać można tam ich szczegółową specyfikację, przedstawiającą wszystkie istotne parametry techniczne, takie jak wymiary czy dobowe zużycie energii.

Z uwagi na to, że są to dość ciężkie, dużych rozmiarów urządzenia, dodatkowe usprawnienia w postaci kół skrętnych czy wózka jezdnego często bywają niezbędne. Dostępne w naszym sklepie urządzenia dla branży funeralnej są nowoczesne i niezawodne, jednak zaprojektowane także z dużym naciskiem na komfort i bezpieczeństwo pracowników zakładu pogrzebowego. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do dalszego kontaktu – nasi specjaliści z chęcią udzielą na nie odpowiedzi. Pod względem wyposażenia dla branży pogrzebowej, nie powinno się stawiać na półśrodki – zapraszamy więc do zamówień w naszym sklepie.

    pixel