Zamrażarki skrzyniowe - przemysłowe

( ilość produktów: 4 )

Jak przydatne są zamrażarki skrzyniowe?

Zamrażarki skrzyniowe zostały zaprojektowane z myślą o przechowywaniu produktów, które muszą mieć zapewnioną stałą, ujemną temperaturę. Służą one do bezpiecznego przechowywania lodów i innych mrożonych produktów. Urządzenia znalazły swoich odbiorców wśród obiektów gastronomicznych, gdzie nie jest wymagana prezentacja produktów za drzwiami przeszklonymi - dostęp do nich ma jedynie obsługa lokalu. Przy wyborze zamrażarki skrzyniowej zapytaj sprzedawcę o to, czy jest wykonana ze stali nierdzewnej - dzięki temu będziesz miał pewność, że kupujesz urządzenie mrożące najwyższej jakości. Sprawdź najnowszą ofertę na zamrażarki w sklepie eLadex.

Optymalna zamrażarka skrzyniowa dla Twojego biznesu

Praca zamrażarki skrzyniowej ma na celu utrzymanie świeżości Twoich produktów na długi czas. Szukasz najlepszego rozwiązania dla siebie? Skontaktuj się z naszą obsługą Klienta. Na sprawach technicznych znamy się jak nikt.

Ekonomiczne zamrażarki skrzyniowe

Szukasz praktycznej zamrażarki skrzyniowej, która pobiera prądu za zaledwie 30 złotych na miesiąc? Jesteś we właściwym miejscu – w tej kategorii prym wiodą ekonomiczne zamrażarki przemysłowe od renomowanych marek Krimarg, Byfal i Elcold. Dzięki nim nie tylko zmniejszysz wydatki, ale i zadbasz o długotrwałą świeżość lodów i mrożonek.

Zamrażarki skrzyniowe z naszego asortymentu powstały z myślą o stacjach paliw, sklepach, restauracjach, aptekach i barach. Pracują w różnym zakresie temperatur, nawet do -25°C. Wyposażone w 1,2 lub 3 koszyki różnią się rozmiarami, więc błyskawicznie dopasujesz je do wymiarów lokalu.

W eLADEX znajdziesz zamrażarki przemysłowe ze wzmocnioną warstwą pianki poliuretanowej, które gwarantują lepszą termoizolację, w efekcie czego temperatura w urządzeniu jest stabilna. Zaletami są też elektroniczny regulator temperatury, ekonomiczny agregat wewnętrzny i pojemność komory nawet do 500l. W naszym sklepie sprawnie wybierzesz najlepszą zamrażarkę skrzyniową na rynku!

Jakie zalety ma zamrażarka skrzyniowa?

Zamrażarki skrzyniowe to świetna opcja dla osób, które potrzebują dużo miejsca do przechowywania żywności lub innych artykułów wymagających niskiej temperatury. Oferowane przez sklep eLADEX zamrażarki skrzyniowe doskonale nadają się do składowania bardzo dużej ilości mrożonek. Zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, są ekonomiczne i lepsze dla środowiska między innymi dzięki ekologicznym czynnikom chłodniczym.

Ogromną zaletą zamrażarki skrzyniowej jest to, że mieści dużo więcej produktów, ponieważ nie ograniczają jej półki ani szuflady. Poza tym do urządzenia skrzyniowego włożysz mrożonki w dowolnej konfiguracji, pomieszczą się w niej nawet większe porcje, takie jak pizza w największym rozmiarze lub cały kurczak. To zamrażarki przemysłowe, które świetnie sprawdzą się w magazynach czy na zapleczach.

Zachowaj świeżość produktów przez długi czas dzięki trwałej, solidnej i niedrogiej zamrażarce skrzyniowej. Jesteśmy firmą, której możesz zaufać we wszelkich kwestiach technicznych – doradzimy też w wyborze urządzenia. Sprzedajemy różne marki i typy, aby spełnić Twoje potrzeby w kwestii mrożenia. Zapraszamy!

Co wyróżnia oferowane przez nas zamrażarki skrzyniowe?

Zamrażarki przemysłowe Krimarg czy Byfal mają zdolność utrzymania niskiej temperatury nawet przy braku zasilania na przykład przez 24 godzin, co zadba o to, by produkty się nie zepsuły. Zwróć uwagę zwłaszcza na urządzenia, które mają panel sterujący z elektronicznym regulatorem temperatury, czyli są praktycznie bezobsługowe i dbają o utrzymanie stabilnego chłodu przez cały czas.

Nie szukaj dalej niż wysokiej jakości, niezawodnych urządzeń, wybierając spośród naszej oferty zamrażarek skrzyniowych w przystępnych cenach. Mamy szeroką gamę modeli i wymiarów urządzeń dostosowanych do różnych potrzeb i budżetów.

Nasi eksperci chętnie pomogą wybrać odpowiednią zamrażarkę dla Twojej firmy dzięki swojej wiedzy. Specjalizujemy się w jakości i przystępnej cenie, z wygodą szybkiej dostawy i możliwością rozłożenia płatności na raty. Mamy najszerszy wybór zamrażarek i stale dodajemy nowe produkty, aby zapewnić dostępność najnowszych modeli.

"Spokój na kilka lat. Zamrażarki skrzyniowe LADEX - Twój partner w wyposażeniu biznesu."

    pixel