Regały do handlu

( ilość produktów: 16 )

Regały do handlu znajdujące się w stałym asortymencie sklepu internetowego e-Ladex, to elementy wyposażenia przydatne w punktach handlowych. Regały chłodnicze dostępne są w zróżnicowanej szerokość, dzięki czemu znajdują zastosowanie w wielu rodzajach działalności. To urządzenia ułatwiające efektywną prezentację produktów oraz przechowywanie w optymalnej temperaturze od +2 do +10 stopni Celsjusza. Korzystając z tego typu urządzeń można nie tylko zachęcić klientów do kupna eksponowanych produktów, ale także zabezpieczyć je przed zepsuciem. 


Najlepsze regały do handlu 


Nowoczesne regały do handlu z naszego podstawowego asortymentu, są niezbędnym elementem wyposażenia placówek gastronomicznych i handlowych. Z łatwością można przechowywać w nich napoje, nabiał, mięso i wędliny, a także wytwarzane na miejscu produkty w postaci kanapek, sałatek czy innych potraw spożywczych. 


Oferujemy funkcjonalne i praktyczne regały do handlu renomowanych marek zajmujących się projektowaniem i produkcją tego typu urządzeń. Posiadamy regały chłodnicze firmy RAPA, MAWI, CEBEA oraz JUKA. To sprzęt, który jest dostępny w szerokościach od 450 mm do nawet 3100 mm. Proponowane przez nas regały chłodnicze mogą być dostosowane do konkretnych produktów, które będą się w nich docelowo znajdować. 


Funkcjonalne regały warzywnicze i chłodnicze – przydatne w wielu punktach
handlowych 


W sklepie internetowym e-Ladex posiadamy także regały warzywnicze w wersji trzykomorowej, dwukomorowej i pojedynczej. Dzięki temu można dobrać urządzenie zgodnie z metrażem sklepu czy placówki gastronomicznej, a także z uwzględnieniem rodzaju i liczby produktów spożywczych, które będą w nim eksponowane. Nowoczesne regały chłodnicze do handlu posiadają niezawodny system chłodzenia, a także mechaniczną żaluzję nocną i elektroniczny regulator temperatury. Podświetlane panele górne umożliwiają wyeksponowanie dowolnie wybranych produktów. Wymuszony wentylatorem obieg powietrza zapobiega ryzyku uszkodzenia towarów na skutek działania wysokiej temperatury. W ramach wyposażenia dodatkowego, w niektórych modelach oferowanych przez nas regałów chłodniczych do handlu, można zamontować haki na wędliny lub dodatkowe półki. 

 

    pixel