BOLARUS

( ilość produktów: 8 )

Najlepsze opinie o produktach producenta BOLARUS

Szafy chłodnicze i mroźnicze od marki BOLARUS to gwarancja świeżości artykułów spożywczych w każdym lokalu. Świetnie nadają się zwłaszcza na zaplecze restauracji, hotelu i sali weselnej. Co wyróżnia je na tle innych? Wiele modeli wyposażono w regulujące wysokość nogi, metalowe półki plastyfikowane (odporniejsze na pękanie) oraz mocno szczelną izolację z ekopianki poliuretanowej. Postaw na objęte długą gwarancją urządzenia BOLARUS!

BOLARUS – nowoczesne urządzenia chłodnicze

Zachowaj dłużej świeżość żywności dzięki energooszczędnym urządzeniom od marki o ugruntowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy Twoje potrzeby dotyczą zastosowań komercyjnych w małym sklepie, czy w dużym hotelu, BOLARUS ma dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zaawansowana technologia BOLARUS pomaga utrzymać niskie rachunki za prąd dzięki energooszczędnej budowie oraz jest przyjaźniejsza dla środowiska, ponieważ szafy mroźnicze i chłodnicze wyposażono w ekologiczny czynnik chłodniczy.

Co jeszcze cechuje szafy chłodnicze i mroźnicze od tej renomowanej marki? Udogodnienia, takie jak elektroniczny sterownik z cyfrowym wyświetlaniem temperatury i automatyczne odszranianie. Urządzenia różnią się wielkością i pojemnością, więc z łatwością dopasujesz je do metrażu lokalu.

Energooszczędne urządzenia chłodnicze BOLARUS

BOLARUS to jeden z największych producentów wysokiej jakości sprzętu chłodniczego i mroźniczego. Historia firmy sięga lat 60-tych, kiedy to w Bochni powstał Zakład Produkcji Urządzeń Chłodniczych.

Obecnie firma znana jest w Polsce i za granicą, gdzie sprzedaje swoje urządzenia zarówno detalistom, jak i dużym firmom z branży spożywczej, gastronomicznej i farmaceutycznej. Sprzęt chłodniczy BOLARUS można spotkać w hipermarketach, na stacjach benzynowych, w laboratoriach. Szeroki wybór produkowanych przez firmę urządzeń obejmuje szafy, witryny, lady i stoły chłodnicze oraz zamrażarki do różnych zastosowań.

W ofercie sklepu eLadex zobaczysz bogaty wybór produktów marki BOLARUS – niezależnie od tego, czy interesują Cię szafy mroźnicze do lodów, czy wydajna szafa chłodnicza, na pewno zamówisz odpowiedni sprzęt!

    pixel