Apteka

( ilość produktów: 23 )

Potrzebne Ci wyposażenie do apteki, które zadba o to, by leki i szczepionki były zawsze przechowywane w odpowiedniej temperaturze? Oferujemy szafy, regały i lady chłodnicze z ekologicznymi czynnikami, które zużywają mniej energii, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Dostarczamy również nowoczesne sterylizatory eliminujące wirusy i bakterie ze skutecznością nawet 99,9%, dzięki czemu we wnętrzu panuje bezpieczna atmosfera. Zobacz, jaki dokładnie sprzęt do apteki znajduje się w tej kategorii!

Wyposażenie apteki – lodówki, szafy, sterylizatory

Czy wiesz, że niewłaściwe przechowywanie leków wpływa na ich skuteczność i bezpieczeństwo klientów oraz pacjentów? Dlatego właśnie w aptekach, szpitalach i wielu placówkach medycznych wykorzystuje się różne urządzenia chłodnicze, takie jak lodówka apteczna i sterylizator apteczny, aby dbać o właściwe przechowywanie produktów farmaceutycznych w odpowiednich temperaturach oraz zagwarantować czystość pomieszczeń.

Jakie dokładnie wyposażenie aptek znajdziesz w naszym asortymencie? Dużym zainteresowaniem cieszą się lodówki i chłodziarki, które umożliwiają przechowywanie leków i innych produktów farmaceutycznych w temperaturze od +2°C do +8°C. Alternatywę stanowią rozbudowane szafy chłodnicze pozwalające na przechowywanie większej ilości produktów farmaceutycznych w kontrolowanej temperaturze. Popularne urządzenia chłodnicze do apteki to również szafy mroźnicze pracujące w znacznie niższych temperaturach – nawet do -20°C lub -30°C.

Jak wspomnieliśmy, w ofercie sklepu internetowego eladex.pl zobaczysz też sterylizatory do aptek, których wolnostojąca konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie. Mają nowoczesne lampy UV-C, które eliminują niebezpieczne cząstki, a co ważne, dostarczamy modele o różnej wielkości i wydajności, więc pasują zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Niektóre urządzenia mają dodatkowe funkcje na przykład zapewniają dezynfekcję ozonem maskującym brzydkie zapachy.

Wyposażenie apteki z funkcjami alarmowymi

Oferowane przez nas meble do apteki pochodzą od certyfikowanych producentów, takich jak MAWI i MILOO, więc masz pewność, że wybierasz urządzenia z pewnego źródła. Są objęte gwarancją, cechują je dobre opinie, a Ty masz możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty lub skorzystania z leasingu.

Meble do aptek z naszego asortymentu mają wiele cennych funkcji i technologii, zwłaszcza lodówki chłodnicze. Większość wyposażono w automatyczne odszranianie, moduł alarmowy i rejestrator temperatury z wyjściem USB oraz pomocne alarmy informujące na przykład o awarii zasilania, wysokiej/niskiej temperaturze czy też uchylonych drzwiach. Dzięki temu kompleksowo dbają o bezpieczeństwo leków, szczepionek i pozostałych produktów – nie dopuszczają do ich zepsucia lub uszkodzenia.

    pixel