Cieplarki laboratoryjne, zwane często inkubatorami to urządzenia wyposażone tylko w system grzałek (bez układu chłodzenia). Urządzenia te utrzymują stałą temperaturę od 5 °C powyżej temperatury otoczenia do maksymalnie 100 °C. Dzięki temu urządzenia te pozwolą na właściwe prowadzenie badań w określonych warunkach temperaturowych.


Cieplarki CL dostępne są z podwójnymi drzwiami (zewnętrzne pełne, wewnętrzne szklane). Opcjonalnie drzwi zewnętrzne mogą posiadać okno wizyjne umożliwiające obserwację wsadu. W celu zabezpieczenia badania wszystkie drzwi zamykane są na klucz. Obudowa może być malowana proszkowo lub wykonana ze stali nierdzewnej strukturalnej (len). Cieplarki POL-EKO wyposażone są w port LAN i port USB w celu sprawnego przenoszenia danych na nośniki zewnętrzne. Cieplarki POL-EKO wyróżnia mikroprocesorowy, duży i kolorowy wyświetlacz do wyboru w opcji Smart i Smart PRO. W naszej ofercie dostępne są cieplarki laboratoryjne z naturalnym oraz wymuszonym obiegiem powietrza.

Wyposażenie standardowe:
- obieg powietrza naturalny
- mikroprocesorowy sterownik temperatury PID
- regulacja temperatury co 0,1°C
- zakres temperatury +5°C powyżej temperatury otoczenia…+100°C
- zabezpieczenie klasy 2.0 (Smart), 3.1 (Smart PRO) zgodnie z DIN 12880
- alarm - sygnalizacja otwartych drzwi
- otwór do wprowadzenia zewnętrznego czujnika (Ø9 mm) w lewej ścianie urządzenia
- kominek wentylacyjny o średnicy Ø40 mm
- port LAN i port USB
- korpus malowany proszkowo izolowany pianką poliuretanową
- drzwi podwójne (zewnętrzne pełne zaopatrzone w zamek , wewnętrzne szklane)
- półki druciane ze stali nierdzewnej (INOX)
- protokół kontroli jakości w +37°C
Wyposażenie dodatkowe opcjonalne:
- bateryjne podtrzymywanie pracy wyświetlacza
- szuflady z segregatorami
- oprogramowanie LabDesk
- wzorcowanie oraz kwalifikacje IQ, OQ, PQ
- port alarmowy
- wyświetlacz 7" kolorowy panel dotykowy
Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.
| model: | CLN 53 SMART |
| zakres temperatur: | 5°C powyżej temperatury otoczenia … +100°C |
| szerokość: | 600 mm |
| głębokość: | 620 mm |
| wysokość: | 710 mm |
| regulator temperatury: | mikroprocesorowy PID |
| wyświetlacz: | 4,3" kolorowy panel dotykowy |
| pojemność komory : | 83 l |
| wykonanie wnętrza: | kwasoodporna stal nierdzewna zg. Z DIN 1.4301 |
| ilość półek: | 2 max. 5 szt |
| max. obciążenie półki: | 25 kg |
| napięcie / moc znamionowa: | 230V 50/60Hz / 500W |
| zamek drzwi: | w standardzie |
| otwór do wprowadzenia zewnętrznego czujnika: | standard |
waga urządzenia netto:![]() waga urządzenia bez opakowania i zabezpieczeń niezbędnych do transportu | 50 kg |
| rodzaj drzwi: | pełne ,
podwójne / z oknem wizyjnym (opcja) |
| promocja: | 5 % TANIEJ! |
| typ: | jednokomorowa |
Gwarancja 24 mies.
Gwarancja 24 miesiące




