Lady chłodnicze do kwiaciarni

( ilość produktów: 6 )

Lady kwiatowe, czyli szafy chłodnicze na kwiaty

Za ekspozycję kwiatów odpowiada lada chłodnicza – to urządzenie wydobywa naturalne piękno roślin, przykuwa wzrok klientów. Dlatego witryny chłodnicze do kwiaciarni muszą reprezentować najwyższą jakość wykonania.

Świadomi tego, wyposażyliśmy sklep w nowoczesne witryny z energooszczędnym oświetleniem LED, cyfrowym wyświetlaczem temperatury, przesuwnymi drzwiami i automatycznym odszranianiem. Najnowsze lady chłodnicze są objęte nawet 36-miesięczną gwarancją, a o ich trwałości świadczy obudowa ze stali nierdzewnej, hartowane szyby i wzmocnione agregaty wewnętrzne. Jaka witryna chłodnicza ozdobi Twoją kwiaciarnię?

Energooszczędne lady chłodnicze

Większość lad utrzymuje świeżość kwiatów w temperaturze +1 ~ +10 °C. Oferujemy urządzenia o prostych konstrukcjach, ale i z wbudowanymi poprzeczkami, dzięki którym wyeksponujesz kwiaty wiszące. Każda szafa chłodnicza różni się rozmiarem, dlatego z łatwością znajdziesz model dopasowany do wielkości własnego pomieszczenia.

Jeśli potrzebujesz nowoczesnej i zautomatyzowanej lady na kwiaty, zwróć uwagę na urządzenia od producentów RAPA i MAWI, są objęte nawet 3-letnią gwarancją. O ich jakości świadczy obudowa z nierdzewnej stali i kwasoodpornej stali INOX, hartowane szyby i wzmocnione drzwi przesuwne.

Największymi zaletami lad RAPA i MAWI są jednak samoczynne odparowanie kondensatu, automatyczne odszranianie i chłodzenie-obieg wymuszone wentylatorem, dzięki którym wewnątrz urządzenia panuje perfekcyjna temperatura.

Lady na kwiaty z naszej oferty są ozdobne, wyróżnia je minimalistyczny, elegancki design. Możesz zamówić model dodatkowo wyposażony w filtr przeciwpyłkowy, który chroni urządzenie przed awariami spowodowanymi osadzaniem się brudu. Opcjonalnie oferujemy też lady z zamkiem do drzwi, precyzyjnym rejestratorem temperatury i podwieszanymi półkami – na pewno wybierzesz model skrojony na miarę własnej pracy!

    pixel