Przemysłowe oczyszczacze powietrza do cukierni i piekarni

( ilość produktów: 3 )

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia przeznaczone do oczyszczania powietrza. Wśród dostępnego asortymentu proponujemy przemysłowe oczyszczacze powietrza i sterylizatory powietrza do cukierni i piekarni znanych i cenionych firm: MILOO i ES SYSTEM K.

Prezentowane urządzenia w zależności od modelu sprawdzą się w zarówno w niewielkich, jak i dużych lokalach. Ze względu na funkcję oczyszczania powietrza zasadniczo podniosą bezpieczeństwo pracowników i klientów. 


Prezentowane urządzenia poza cukiernią i piekarnią sprawdzą się także w medycynie, gastronomii, hotelach, handlu, sklepach mięsnych czy kawiarniach. 


Przemysłowe oczyszczacze powietrza do cukierni i piekarni
W sklepie e-Ladex proponujemy przemysłowe oczyszczacze powietrza przeznaczone do lokali o różnej kubaturze – od 40 do 8150 mkw. Dzięki zaawansowanemu systemowi 3-stopniowej filtracji skutecznie eliminują z powietrza wszelkie niebezpieczne drobnoustroje (bakterie, wirusy), a także grzyby, alergeny, w tym kurz i pyłki oraz nieprzyjemne zapachy. Metalowy korpus pozwala na łatwe utrzymanie w czystości. Zaletą urządzeń jest mobilność – dzięki zainstalowanym kółeczkom można je swobodnie przesuwać w dogodne miejsce. Urządzenia są ciche i wydajne – nie przeszkadzają w pracy i jednocześnie w ciągu godziny są w stanie przefiltrować powietrze z całego pomieszczenia. 

 

 

    pixel