CELME

( ilość produktów: 5 )

CELME to marka, która kompleksowo dostarcza akcesoria ze świata krajalnic oraz wydajne i funkcjonalne krajalnice objęte długą gwarancją. W tej kategorii prym wiodą kamienie gładzące, kamienie ostrzące, tarcze tnące, noże do krajalnicy oraz wszelkie akcesoria niezbędne do wydajnego cięcia serów, wędlin i mięs. Zobacz, które z nich usprawnią pracę w Twoim lokalu.

CELME – niezbędne akcesoria ze świata krajalnic

Spraw, aby krojenie i podawanie artykułów spożywczych w sklepie było łatwiejsze i szybsze dzięki wysokiej klasy akcesoriom do krajalnic. Od nierdzewnych tarczy tnących po kamienie gładzące i ostrzące — wszystko to znajdziesz właśnie w sklepie eLadex.

Kamienie ostrzące i gładzące pozwalają przeprowadzić dwuetapowy proces ostrzenia, by tarcze zużywające się w trakcie eksploatacji zawsze były ostre i pracowały jak nowe. W tej kategorii znajdziesz też wspomniane tarcze tnące, dzięki którym krajalnica będzie działała sprawnie przez długi czas.

Przemysłowe noże do krajalnic o różnych średnicach, w tym 220 mm, 250 mm, 275 mm i 300 mm, nadają się do użytku w małych, średnich i dużych sklepach – to wydajne i efektywne akcesoria. Co ważne, kupisz je u nas w atrakcyjnych cenach – zapraszamy!

Krajalnice od włoskiej marki CELME

Krajalnice włoskiej firmy Celme sprawdzają się tam, gdzie liczy się szybkie i wygodne krojenie. Długie kolejki przy ladach z wędlinami i serami potrafią nadwyrężyć cierpliwość niejednego czekającego klienta, ale i pracownika. Zapewnij więc efektywniejszą i sprawniejszą obsługę, co z pewnością przełoży się na większe zadowolenie każdej osoby przebywającej w lokalu handlowym.

Urządzenia krojące firmy Celme to prostota w obsłudze i bezpieczeństwo dla pracowników. Potrzebujesz krajalnicę do wędlin, chleba lub sera? Chcesz wybrać najlepiej? Zapytaj naszego doradcy. Sprawy techniczne to nasz konik, z chęcią doradzimy, odpowiemy na pytania i pomożemy!

    pixel