Wagi elektroniczne gastronomiczne

( ilość produktów: 5 )

Wśród bogatej oferty sklepu internetowego e-Ladex można znaleźć między innymi wagi elektroniczne gastronomiczne. W kategorii wagi elektroniczne znajdziemy zarówno wagi sklepowe oraz wagi magazynowe, jak i wagi etykietujące – niezwykle przydatne w sklepach samoobsługowych. 

 

Wagi elektroniczne to bardzo praktyczne urządzenia, które znaleźć można praktycznie w każdym sklepie spożywczym (i nie tylko). Produkty z kategorii wagi elektroniczne są przeznaczone głównie do cukierni oraz piekarni, szeroko pojętej gastronomii, handlu, kawiarni, lodziarni, sklepów spożywczych i mięsnych. Świetnie sprawdzą się do ważenia produktów z każdej branży – od warzyw i owoców, poprzez produkty mięsne aż po – na przykład – cukierki na wagę. Zaletą niektórych wag elektronicznych dostępnych w sklepie e-Ladex jest funkcja etykietowania. Jest to spore udogodnienie zarówno dla klienta, jak i dla kasjera, ponieważ takie urządzenie pomaga klientowi zważyć towar przed zakupem. 

 

Do zaopatrzenia sklepu e-Ladex w zakresie wag elektronicznych skorzystano z ofert najlepszego producenta w branży. Jest to firma CAS, która słynie z produkcji świetnych jakościowo oraz cenowo wag elektronicznych i pakowarek. Bogactwo asortymentu pozwala na wybór idealnej wagi elektronicznej, której specyfikacja techniczna będzie świetnie dopasowana do potrzeb działalności klienta oraz do jego oczekiwań. Wszystkie informacje techniczne są szczegółowo opisane na naszej stronie internetowej w zakładce wagi elektroniczne. Zachęcamy do przejrzenia całej oferty sklepu – służymy fachową pomocą oraz doradztwem przy wyborze najlepszej wagi elektronicznej i nie tylko. 

 

 

    pixel