ELCOLD

( ilość produktów: 2 )

Zamrażarka ELCOLD - postaw na sprawdzoną markę!

Zachowaj świeżość i bezpieczeństwo żywności dzięki nowoczesnym zamrażarkom od renomowanej marki ELCOLD. Te urządzenia się idealne dla sklepów, restauracji i barów, gdzie będą służyły przez lata. Ciesz się wygodą dłuższego przechowywania żywności i upewnij się, że jest ona zabezpieczona przed zepsuciem dzięki technologii zamrażania ELCOLD. Do wyboru są zamrażarki z przeszkleniem oraz zapleczowe – zapraszamy!

ELCOLD – zamrażarki objęte długą gwarancją

Urządzenia mrożące duńskiej firmy ELCOLD są przeznaczone do przechowywania lodów oraz żywności. Zamrażarki przemysłowe tej firmy są potrzebne niemal w każdym sklepie, restauracji oraz innym, mniejszym lub większym, punkcie gastronomicznym. Wybierając zamrażarki skrzyniowe zwróć uwagę na odpowiednią pojemność, wygląd ale również oszczędność energii urządzenia.

A w naszej ofercie znajdziesz zamrażarki ELCOLD, które są trwałe i odporne na zniszczenia: komora przechowalnicza z blachy aluminiowej, korpus izolowany pianką poliuretanową i obrzeża wykonane z ABS zapewniają wytrzymałość przez lata.

Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza modele wyposażone w panel sterujący z regulatorem temperatury mechanicznym i niskoemisyjne wypukłe rozsuwane szyby, które służą na przykład do prezentacji lodów. Zamrażarki przeszklone zadbają o właściwą ekspozycję produktów w każdym lokalu.

Zamrażarki przemysłowe od marki ELCOLD

W tej kategorii zobaczysz energooszczędne zamrażarki, takie jak modele FOCUS 171, które zużywają nawet o 30% mniej energii w porównaniu do starszych modeli z linii CX. Oferowane meble różnią się wymiarami i pojemnością, więc sprawie dopasujesz konkretny do metrażu lokalu i własnych potrzeb użytkowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię zamrażarka skrzyniowa na zaplecze, czy do ekspozycji, na pewno wybierzesz odpowiednią z naszego asortymentu.

Zamrażarki przemysłowe firmy ELCOLD pozwalają na dłużej zachować świeżość i smak lodów oraz pozostałej żywności. Zmień chłód w większe oszczędności dla Twojego sklepu. Chcesz wybrać najlepsze urządzenie mrożące? Zapytaj naszego eksperta. Na zamrażarkach znamy się perfekcyjnie!

    pixel