KRIMARG

( ilość produktów: 11 )

Zamrażarki i witryny mroźnicze marki Krimarg

Szukasz urządzeń chłodniczych do sklepu, które są nie tylko dostępne w przyjaznej cenie, ale i bezawaryjne? Producent Krimarg od 1991 roku dostarcza wyposażenie gastronomiczne wiodące prym w supermarketach, restauracjach i hotelach.

W naszej ofercie znajdziesz szafy chłodnicze, witryny mroźnicze, zamrażarki do lodów i bonety mroźnicze Krimarg wyposażone w ekologiczny czynnik chłodzenia R-290 najmniej szkodzący środowisku. Zobacz, które urządzenie zadba o świeżość produktów w Twoim lokalu!

Krimarg – urządzenia chłodnicze z długą gwarancją

W jakim urządzeniu bezpiecznie przechowasz mrożonki i lody? W tym przypadku sprawdzi się boneta mroźnicza z wypukłą szybą o pojemności 500l lub 600l. Nie tylko dba o świeżość produktów, ale i widocznie je eksponuje, by klienci swobodnie poznali dostępny asortyment.

W większości przypadków bonety Krimarg z naszej oferty pracują w zakresie temperatur -12°C do -18°C, mają regulator temperatury z termometrem. Są objęte 24-miesięczną gwarancją, masz więc pewność, że w razie problemów, możesz liczyć na sprawny serwis.

Co wyróżnia bonety Krimarg do przechowywania warzyw, owoców, lodów, ryb, mięs, frytek i dań gotowych? Urządzenia są wyposażone w grubą warstwę izolacji z pianki poliuretanowej i niskoemisyjne szyby, dzięki którym ciepło nie dostaje się do wnętrza. W efekcie tego bonety pobierają jak najmniej prądu, miesięcznie nawet niewiele ponad 100 złotych.

Duża komora przechowalnicza z blachy aluminiowej odpornej na pęknięcia, kółka samojezdne, oświetlenie LED i kosze do segregowania mrożonek podnoszą komfort używania bonety. Sprzedajemy też modele z zestawem do łączenia, dzięki któremu stworzysz „wyspę” bonet, zapewniając im stabilizację.

Kupisz u nas też szafy chłodnicze z przeszklonymi drzwiami Krimarg na przykład do przechowywania leków, jogurtów czy napojów w temperaturze od 0°C do +10 °C. To urządzenia z automatycznym odszranianiem, wyposażone w kilka przestronnych półek i czytelny wyświetlacz temperatury na drzwiach.

Opcjonalnie zamówisz u nas szafki z hamulcem na kółkach, dodatkowymi półkami czy monitorowaniem temperatury, w którym komunikaty przychodzą na telefon w formie SMS.

Urządzenia chłodnicze Krimarg od ponad 30 lat zabezpieczają żywność nie tylko w Polsce, ale i w Ukrainie, Łotwie, Węgrzech, Czechach i Słowacji. Większość z nich pokrywa farba proszkowa zabezpieczająca przed zarysowaniami i korozją, więc masz pewność, że to sprzęt funkcjonalny, ale i elegancki.

    pixel