Program partnerski

Program partnerski

 

JAK TO DZIAŁA?

 

 Zasady są proste: zbierasz punkty za zakupy z polecenia a później wymieniasz je na zniżki na kolejne zakupy lub odbierasz dedykowane nagrody. Każda wydana złotówka to 1 punkt na Twoim koncie! Zgromadzone punkty możesz wymienić na rabat o wartości 200, 300 lub 500 złotych na Twoje kolejne zakupy.

Przykład: Zakupy poleconego przez Ciebie klienta o wartości 10 000 złotych brutto powodują dodanie 10 000 punktów na Twoim koncie w programie lojalnościowym. Co to oznacza? Możesz odebrać za darmo produkt o wartości 200 złotych brutto lub obniżyć wartość zakupów o ww. kwotę.

Aby rozpocząć wejdź do panelu e-sklepu. W odpowiedniej sekcji "Program partnerski" udostępniamy Ci indywidualny kod powiązany z Twoim kontem partnerskim. Udostępnij wybrany kod dalej np. w portalach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej. Do dyspozycj masz również bannery reklamowe, które możesz umieścić na blogu czy firmowej wizytówce.

Osoba, której poleciłeś ofertę przechodzi na stronę eladex.com.pl a następnie dokonuje zakupu ze zniżką. Po zrealizowanym zakupie na Twoje konto wróci część kwoty zapłaconej przez klientów, którzy użyli Twojego kodu. Wszystkie informacje są generowane automatycznie i zapisane w Twoim koncie partnerskim.

 

PROGRAM PARTNERSKI W SKRÓCIE

 

Prześlij linki polecające   lub   Umieść bannery na stronę

 

Polecany odwiedza www    Polecany kupuje taniej  Polecający zyskuje $

 

ILE MOGĘ ZYSKAĆ PUNKTÓW?

 

W programie partnerskim możesz zarobić tyle punktów, ile wydadzą polecne przez Ciebie osoby. Wymiana punktów na nagrody lub konwersja na nagrody następuje zgodnie z zasadami Programu lojalnościowego.

 

Schemat działania programu

 

NA CO MOŻESZ WYMIENIĆ PUNKTY?

 

Punkty w programie lojalnościowym możesz wymienić na rabaty na Twoje kolejne zakupy ale również vouchery Empik.com o wartości 100 oraz 200 PLN.

 

Środki $        Voucher Empik.com   

 

Zobacz vouchery

 

 

JAK DŁUGO WAŻNE SĄ PUNKTY?

 

 Punkty w programie lojalnościowym są ważne bezterminowo. Oznacza to, że możesz wykorzystać je w dowolnym momencie!

 

 

JAK SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA?

 

Aby zweryfikować ilość punktów zaloguj się na konto Klienta a następnie przejdź do zakładki Twoje Konto. Twoja liczba punktów oraz wysokość wynagrodzenia wyświetli się w sekcji Program parterski.

 

 Dołącz do programu

 

 

[PDF] Regulamin Programu partnerskiego (pobierz)

Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 519 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-02
szybka i fachowa obsługa towar zgodny z zamówieniem .polecam tego sprzedawce
2024-03-28
Bardzo dobry kontak oraz usługi Polecam
pixel