Program partnerski

Program partnerski

 

JAK TO DZIAŁA?

 

 Zasady są proste: zbierasz punkty za zakupy z polecenia a później wymieniasz je na złotówki i wypłacasz bezpośrednio na swoje konto bankowe. Każda wydana złotówka to 1 punkt na Twoim koncie! Zgromadzone 40 punktów to 1 zł do wykorzystania w naszym sklepie - odbiór dedykowanych nagród lub do wypłaty jako wynagrodzenie.

Przykład: Zakupy poleconego przez Ciebie klienta o wartości 6 000 złotych powodują dodanie 6 000 punktów na Twoim koncie w programie lojalnościowym. Co to oznacza? Możesz odebrać nagrody o wartości 150 złotych lub wypałcacić je na swoje konto bankowe.

Aby rozpocząć wejdź do panelu e-sklepu. W odpowiedniej sekcji "Program partnerski" udostępniamy Ci indywidualny kod powiązany z Twoim kontem partnerskim. Udostępnij wybrany kod dalej np. w portalach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej. Do dyspozycj masz również bannery reklamowe, które możesz umieścić na blogu czy firmowej wizytówce.

Osoba, której poleciłeś ofertę przechodzi na stronę eladex.com.pl a następnie dokonuje zakupu ze zniżką. Po zrealizowanym zakupie na Twoje konto wróci część kwoty zapłaconej przez klientów, którzy użyli Twojego kodu. Wszystkie informacje są generowane automatycznie i zapisane w Twoim koncie partnerskim.

 

PROGRAM PARTNERSKI W SKRÓCIE

 

Prześlij linki polecające   lub   Umieść bannery na stronę

 

Polecany odwiedza www    Polecany kupuje taniej  Polecający zyskuje $

 

ILE MOGĘ ZAROBIĆ?

 

W programie partnerskim możesz zarobić tyle punktów, ile wydadzą polecne przez Ciebie osoby. Wymiana punktów na nagrody lub konwersja na wynagrodzenie następuje zgodnie ze wzorem ilość zebranych punktów  / 40 punktów = Twoje wynagrodzenie.

 

Schemat działania programu

 

NA CO MOŻESZ WYMIENIĆ PUNKTY?

 

Punkty w programie lojalnościowym możesz wymienić na środki pieniężne ale również vouchery Empik.com o wartości 50, 100, 200 PLN.

 

Środki $        Voucher Empik.com   

 

Zobacz vouchery

 

 

JAK DŁUGO WAŻNE SĄ PUNKTY?

 

 Punkty w programie lojalnościowym są ważne bezterminowo. Oznacza to, że możesz wykorzystać je w dowolnym momencie!

 

 

JAK SPRAWDZIĆ WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA?

 

Aby zweryfikować ilość punktów zaloguj się na konto Klienta a następnie przejdź do zakładki Twoje Konto. Twoja liczba punktów oraz wysokość wynagrodzenia wyświetli się w sekcji Program parterski.

 

 Dołącz do programu

pixel