Wagi magazynowe elektroniczne

( ilość produktów: 2 )

Oferujemy elektroniczne wagi magazynowe, towarowe i przemysłowe

Szukasz precyzyjnej wagi elektronicznej do magazynu? W tej kategorii znajdziesz urządzenia od sprawdzonych marek, takich jak CAS, której wagi magazynowe elektrycznie są najpopularniejsze w Polsce i mają jedne z najlepszych opinii. W zależności od własnych potrzeb możesz wybrać model do 60 kg, a nawet do 150 kg. Wszystkie obejmuje gwarancja, a możliwość wygodnego zakupu na raty lub skorzystania z leasingu nie obciąża nadmiernie portfela!

Wagi magazynowe elektroniczne z portem do komunikacji z kasą i komputerem

Czym wyróżnia się precyzyjna i nowoczesna waga magazynowa elektroniczna ze sklepu internetowego eladex.pl? Przede wszystkim czytelnym i ruchomym wyświetlaczem, dzięki któremu odczytasz wagę towaru w każdych warunkach. Ogromnym atutem jest też wodoodporna, dotykowa klawiatura zwiększająca komfort pracy również w wilgotnym środowisku.

Dzięki szalce ze stali nierdzewnej, czyli odpornej na wilgoć i korozję, możesz mieć pewność, że waga pomostowa posłuży przez wiele lat. Poza tym wagi magazynowe z naszego asortymentu łączą się z innymi urządzeniami, takimi jak kasy fiskalne, komputery i drukarki, zapewniając bezproblemową obsługę. Zakres temperatur nawet -10° C ~ +40° C sprawia, że urządzenie nada się do użytku w trudniejszych warunkach.

Wagi towarowe z długą gwarancją

Elektroniczne wagi magazynowe posłużą na zapleczach sklepów, w magazynach i zakładach produkcyjnych. Najlepsze modele charakteryzują się dużym wyświetlaczem na słupku, szerokim zakresem ważenia oraz temperatury pracy. Wagi elektroniczne nie wymagają czasochłonnej obsługi, więc każdy poradzi sobie ze sprawnym i zautomatyzowanym ważeniem towarów nawet do 150 kg.

Wagi magazynowe z eLadex zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić precyzyjne odczyty w ciągu kilku sekund. Dzięki prostemu wzornictwu i łatwym w obsłudze funkcjom zyskasz mało awaryjny sprzęt na lata – przystępny cenowo i objęty gwarancją.

    pixel