JUKA

( ilość produktów: 25 )

Lady i regały chłodnicze, konserwatory do lodów, lady cukiernicze… JUKA to producent, który prężnie działa w branży chłodniczej od ponad 20 lat. Jedną z cech wyróżniających sprzęt JUKA jest dbałość o wykonanie, dzięki czemu spełnia się nie tylko świetnie w roli miejsca do przechowywania produktów spożywczych, ale również w roli ekspozycyjnej. Zobacz, jakie energooszczędne urządzenia chłodnicze JUKA kupisz w tej kategorii!

Regały chłodnicze i ekspozycyjne

W celu jak najlepszej ekspozycji w cukierniach, restauracjach i kawiarniach wielu naszych klientów wybiera regały chłodnicze ekspozycyjne, które idealnie się sprawdzą nawet w lokalach samoobsługowych. Zapewnią tym samym odpowiednie warunki dla zachowania świeżości przechowywanych produktów. Większość regałów ma możliwość regulacji zakresu temperatury, więc z łatwością dopasujesz je do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy regały chłodnicze i pozostałe urządzenia JUKA wyposażone w ekologiczne czynniki chłodnicze, co oznacza, że nie tylko są bezpieczniejsze dla środowiska, ale i zużywają mniej energii, co przekłada się na Twoje oszczędności finansowe. Wielu klientów wybiera lady cukiernicze JUKA oraz pozostałe urządzenie tego polskiego producenta dostępne w naszej ofercie – dołącz do tego zadowolonego grona!

Witryny do lodów i lady cukiernicze

Producent JUKA oferuje też lady cukiernicze przeznaczone do ekspozycji słodkości. Wyposażone w regulator z automatycznym odszranianiem i cyfrowym wyświetlaczem temperatury wymagają jak najmniej obsługi – to zautomatyzowane meble ozdobione energooszczędnym oświetleniem LED.

A może szukasz witryny do lodów, która właściwie wyeksponuje wszystkie smaki? Oferujemy witryny o różnej wielkości z różną liczbą pojemników na poszczególne smaki na przykład z 8 miejscami. W większości przypadków zapewniają temperaturę przechowywania od - 12 do - 18 °C, dzięki czemu lody nie topią się nawet w upalne dni. O ich konsystencję i świeżość dba dodatkowo chłodzenie grawitacyjne i izolowana konstrukcja.

JUKA – polski producent urządzeń chłodniczych

Rodzima firma JUKA od 1991 roku produkuje urządzenia chłodnicze, gastronomiczne, mroźnicze i kriogenicze. O jakości urządzeń świadczy certyfikat PN-EN ISO 9001:2009, więc masz całkowitą pewność, że inwestujesz w sprzęt bezpieczny, energooszczędny i bezpieczniejszy dla środowiska. Jeśli nie wiesz, jakie urządzenia chłodnicze sprawdzą się w Twoim lokalu, zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy i pomożemy, a także odpowiemy na pytania!

    pixel