Lady chłodnicze do sklepu spożywczego

( ilość produktów: 48 )

Lada chłodnicza do Twojego sklepu spożywczego

Lady chłodnicze do handlu dostępne w sklepie internetowym e-Ladex to urządzenia renomowanych marek, takich jak: RAPA, MAWI, YATOCEBEA i STALGAST. W naszej ofercie produktowej znajdują się lady chłodnicze w wersji modułowej, a także z podstawą utrzymaną zgodnie z obowiązującymi trendami we wzornictwie przemysłowym. Proponowane lady chłodnicze do handlu mogą tworzyć ciąg z narożnikami, ladami sprzedażowymi, a także innymi sprzętami, co pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i oszczędność miejsca. 

Jakie artykuły można przechowywać w ladach chłodniczych dla sklepów spożywczych?

Polecane przez nas lady chłodnicze do handlu posiadają energooszczędny agregat i nowoczesne, elektroniczne sterowanie, co eliminuje straty prądu i gwarantuje bezawaryjne działanie urządzeń. Solidnie wykonana szyba i duża półka ekspozycyjna umożliwiają odpowiednie wyeksponowanie towarów, przeznaczonych do przechowywania w odpowiedniej temperaturze. Proponowane przez nas lady chłodnicze do handlu mogą być montowane w sklepach spożywczych, na stoiskach z mięsem, wędlinami, nabiałem, a także wyrobami garmażeryjnymi, sałatkami i innymi artykułami wymagającymi przechowywania w temperaturze niższej niż otoczenia. 

Zakres pracy i parametry techniczne, które posiadają lady chłodnicze do sklepów spożywczych

Lady chłodnicze do handlu warunkują odpowiednie chłodzenie w zakresie temperatur od +1 do + 10 stopni Celsjusza. To urządzenia dedykowane średnim i dużym sklepom spożywczym, jak również nieco mniejszym punktom handlowym. Pojemna komora przechowalnicza pozwala na szybkie uzupełnianie asortymentu. Część lad chłodniczych posiada szybę przednią w formie uchylnej, co ułatwia utrzymanie ich w idealnej czystości. Blat roboczy i półka ekspozycyjna są wykonane ze stali nierdzewnej. Boki wykonano z odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Istnieje możliwość dodatkowego montażu półki, blatu roboczego granitu i przegrody z pleksi.

pixel