Dora Metal

( ilość produktów: 11 )

Urządzenia chłodnicze Dora Metal - idealne do gastronomii

Potrzebna Ci pojemna lodówka gastronomiczna, dzięki której żywność zachowa świeżość nawet podczas 30-stopniowych upałów? Urządzenia producenta Dora Metal posłużą Ci w nienagannym stanie przez dekady.

Wśród nich znajdziesz stoły chłodnicze, szafy mroźnicze, schładzarki szokowe i szafy dezynfekujące wykonane z nierdzewnych tworzyw. Zobacz, które sprawdzą się w Twoim lokalu, rzetelnie dbając o właściwą temperaturę!

Dora Metal – wyposażenie gastronomiczne sektora HoReCa

Oferujemy stoły chłodnicze Dora Metal (na przykład o wymiarach 950 / 700 / 850 mm i 500 / 530 / 890 mm), które miesięcznie zużywają energii nawet za mniej niż 50 złotych. Powstają ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję w wilgotnym środowisku, nawet nad morzem.

W naszym asortymencie znajdziesz stoły chłodnicze pracujące w zakresie temperatur -2°C do +10 °C, wyposażone w monitoring, który kontroluje warunki panujące w urządzeniu.

Ogromnym atutem jest sterownik elektroniczny z funkcją odparowania skroplin, dzięki któremu nie musisz własnoręcznie opróżniać zbiornika ze skroplinami, są one odprowadzane automatycznie.

Możesz opcjonalnie zamówić model ze skrętnymi kółkami, oświetleniem LED i zabudową tyłu stołu. Stoły chłodnicze Dora Metal obejmuje aż 12-miesięczna gwarancja oraz dodatkowa 12 miesięcy na części zamienne.

A może potrzebna Ci szafa mroźnicza z automatycznym odszranianiem na przykład o pojemności 520l? Dora Metal oferuje szafy z ekologicznym czynnikiem R290, który ma niemal zerowy negatywny wpływ na środowisko, w porównaniu do pozostałych czynników jest praktycznie nieinwazyjny. Szafy mroźnicze również powstają ze stali nierdzewnej, więc posłużą w nienagannym stanie przez lata.

Szafy mroźnicze Dora Metal pracują zazwyczaj w zakresie temperatur od - 14°C do -21°C, a producent wyposażył je w szereg udogodnień, takich jak: płynne tłoczone prowadnice półek, optyczny i akustyczny alarm otwartych drzwi oraz filtr przeciwpyłowy zapobiegający wnikaniu kurzu do sprzętu (co eliminuje ryzyko awarii).

Urządzenia gastronomiczne Dora Metal to bezpieczny zakup, a o ich jakości świadczą certyfikaty na przykład Świadectwo Państwowego Zakładu Higieny.

Marka otrzymała też szereg nagród, takich jak Złoty Medal MTP (najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla urządzeń najwyższej jakości). Zyskujesz pewność, że stoły chłodnicze, szafy mroźnicze, schładzarki szokowe i szafy dezynfekujące posłużą Ci bez awarii przez lata, są bezpieczne, wydajne i zadbają o świeżość produktów w każdych warunkach.

    pixel