Szafy chłodnicze do handlu

( ilość produktów: 45 )

Szafa chłodnicza do sklepu spożywczego

Oferujemy szafy chłodnicze do handlu firmy CEBEA. To znany i renomowany producent, zapewniający sprzęt wydajny w działaniu, a także energooszczędny. Oferowane przez nas szafy chłodnicze do handlu w wersji przeszklonej pozwalają na swobodną prezentację i przechowywanie produktów cukierniczych, napojów, a także innych artykułów spożywczych, wymagających temperatury w zakresie od + 2 do + 10 stopni Celsjusza. Specjalnie dobrane chłodzenie grawitacyjne nie powoduje nadmiernego przesuszenia produktów, szczególnie tych, wykonanych z mąki. 

Praktyczne w użyciu szafy chłodnicze dla sklepów spożywczych

Nowoczesne szafy chłodnicze do handlu to urządzenia wyposażone w szerokie i praktyczne półki, zabezpieczone przed negatywnym działaniem procesu korodowania, a także uszkodzeniami mechanicznymi. Można zdecydować się na urządzenia wyposażone w kilka, a nawet kilkanaście półek różnej wielkości i szerokości. Szafy chłodnicze do handlu są niezbędnymi elementami wyposażenia cukierni, placówek gastronomicznych i sklepów spożywczych. Bez problemu pomieszczą ciasta, torty, desery i wyroby własne, oferowane przez placówkę gastronomiczną. To urządzenia zapewniające właściwe warunki przechowywania na półkach wystawowych, a także niskie koszty eksploatacji.

Parametry techniczne oferowanych przez nas szaf chłodniczych dla sklepów spożywczych

Odpowiednio zaprojektowane szafy chłodnicze do handlu z naszej podstawowej oferty produktowej są dostępne w kolorze złotym, srebrnym i biało-czarnym. Posiadają nowoczesną automatykę sterującą, a także niezawodny układ chłodzenia. Specjalnie skonstruowane półki w szafach chłodniczych do handlu mogą mieć regulowaną wysokość i są łatwe do utrzymania w czystości. Wnętrze wyłożone blachą aluminiową zapobiega osadzaniu się na niej zanieczyszczeń. Odpowiednie oświetlenie ekspozycyjne umożliwia atrakcyjne wyeksponowanie dowolnie wybranych towarów, co pozytywnie wpływa na ich wygląd i zachęca klientów do zakupu. 

pixel