Lady chłodnicze do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 61 )

W każdym sklepie mięsnym znajduje się sektor służący do przechowywania mięsa, a także do eksponowania wyrobów wędliniarskich. Na rynku dostępnych jest wiele gatunków wędlin czy wyrobów peklowanych i surowych, które koniecznie wymagają odpowiedniego przetrzymywania, a jednocześnie jak najbardziej atrakcyjnej wizualnie ekspozycji dla klientów. Lady chłodnicze do sklepu mięsnego, które znajdują w naszym asortymencie produktowym, to podstawa wyposażenia każdego sklepu, oferującego tego typu wyroby. Polecane przez nas urządzenia ułatwiają przechowywanie i zabezpieczenie zgodnie w wymogami Sanepidu, bez narażania tych produktów spożywczych na możliwość zepsucia się. Znajdziesz u nas lady chłodnicze znanych i cenionych w branży marek, w tym: MAWI, RAPA, YATO, CEBEA.

Dlaczego warto zainwestować w lady chłodnicze do sklepu mięsnego?

Proponowane przez nas lady chłodnicze do sklepu mięsnego to urządzenia wyposażone w nowoczesne systemy chłodzenia oraz funkcje podnoszące komfort użytkowania i wydajność działania urządzeń, w tym: automatyczne odszranianie, regulowane półki czy termostat z cyfrowym wyświetlaczem. Pełne przeszklenie drzwi gwarantuje, iż można efektownie wyeksponować dowolną ilość produktów spożywczych, tworząc z nich interesującą dla klienta ekspozycję wraz z podanym cennikiem czy dodatkowymi ozdobami. W dostępnych w naszym sklepie ladach chłodniczych zastosowano systemy wydajnego chłodzenia. Urządzenia zapewniają także, poza utrzymaniem odpowiedniej temperatury także właściwą wilgotność powietrza. W sprzedawanych przez nas ladach chłodniczych do sklepu mięsnego zamontowano także system oświetlenia LED, który umożliwia lepszą prezentację produktów.

Jakie korzyści wiążą się z codziennym użytkowaniem lad chłodniczych do sklepu mięsnego?

Polecane przez e-Ladex lady chłodnicze do sklepu mięsnego posiadają szerokie i głębokie półki, co ułatwia przechowywanie na nich wielu różnych artykułów spożywczych. W naszym sklepie internetowym znajdują się łatwe do czyszczenia i konserwacji przeszklone i bezawaryjne lady, które posiadają jedną różnego typu drzwi. Lady chłodnicze elementów wyposażenia sklepu mięsnego. Wybierz urządzenia odpowiadające potrzebom Twojego sklepu!

pixel