Ciągi chłodnicze do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 12 )

Nasze regały zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie atrakcyjnie prezentować produkty spożywcze wzmocnione oświetleniem LED w celu lepszej ekspozycji produktów. Ponadto będziesz w stanie zaoszczędzić energię i pieniądze dzięki niższemu zużyciu energii elektrycznej oferowanych mebli. W tej kategorii znajdziesz nawet 6-metrowe ciągi chłodnicze do sklepu mięsnego, dodatkowo świadczymy usługi „pod klucz”, czyli z instalacją chłodnictwa, montażem i uzupełnieniem czynnika chłodniczego. Zapraszamy!

Energooszczędne ciągi chłodnicze do sklepu mięsnego

Oferowane przez nas nowoczesne systemy chłodnicze zostały zaprojektowane tak, aby pomóc utrzymać produkty w idealnej temperaturze i zapewnić bezpieczeństwo żywności w sklepie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki długiej gwarancji, możliwości rozłożenia płatności na raty lub skorzystania z leasingu zakupy w naszym sklepie to czysta przyjemność! Dobrze izolowane ciągi chłodnicze są w stanie zagwarantować jakość i świeżość wędlin, serów i nabiału w średnich i dużych sklepach.

W naszej ofercie mamy na przykład ciąg chłodniczy do sklepu mięsnego od renomowanej marki Cebea, która oferuje na przykład 6-metrowy ciąg chłodniczy oparty na 2 ladach o długości 3 m. Nieustannie aktualizujemy asortyment, aby oferować coraz bardziej wydajne i energooszczędne urządzenia w przyjaznej cenie – skontaktuj się z nami, chętnie przedstawimy ofertę, doradzimy, a także wykonamy kompleksowy montaż, a nawet szkolenie z obsługi ciągów.

    pixel