3,5-metrowy ciąg regału Vermello, pod agregat zewnętrzny

  • Zestaw VERMELLO: 2 regały chłodnicze i akcesoria pod agregat zewn. (wliczony w cenę). Idealny dla zaawansowanych rozwiązań chłodniczych.
3,5-metrowy ciąg regału Vermello, pod agregat zewnętrzny
Regał chłodniczy VERMELLO RCh-5/1 1250/615 Remote
Regał chłodniczy VERMELLO RCh-5/1 1875/615 Remote
Dodatki do ciągu Vermello pod agregat zewnętrzny
Agregat skraplający iCOOL SE 4,5 MT (E1) BLS20A23IB02
Usługi "pod klucz": instalacja chłodnictwa, montaż, uzupełnienie czynnika chłodniczego
Producent: CEBEA
Długość ciągu:
3,5 m
50 114,63 zł
/ szt.
Oszczędzasz 1.50% (763.17), kupując w zestawie.
61 640,99 zł

W zestawie

Sprawdź 11 gotowych projektów chłodniczych

Ten kompleksowy zestaw składa się z dwóch elegancko zaprojektowanych regałów chłodniczych VERMELLO: modelu RCh-5-1-1250-615 Remote oraz większego, modelu RCh-5-1-1875-615 Remote, które łączą w sobie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i wyjątkowy design. Oba regały zapewniają optymalne warunki dla przechowywanych produktów, zachowując ich świeżość i jakość, co jest kluczowe dla każdego biznesu gastronomicznego czy handlowego.

 

Do czego

 

Dodatkowo, zestaw obejmuje specjalnie dobrane akcesoria, które są niezbędne do integracji z zewnętrznym agregatem chłodniczym, co pozwala na jeszcze większą efektywność i elastyczność w zarządzaniu systemem chłodzenia. Polecamy agregat skraplający iCOOL SE 4,5 MT z innowacyjną technologią inwerterową. Dzięki niej agregat działa energooszczędnie i cicho, co poprawia komfort użytkowania. Precyzyjna kontrola temperatury zapewnia optymalne warunki dla produktów, a łatwa instalacja zewnętrzna i niezawodność systemu chłodzenia sprawiają, że jest to doskonały wybór do współpracy z naszymi ladami chłodniczymi.

 


 Handel 

 

Zestaw regałów VERMELLO wraz z dodatkami stanowi kompleksowe rozwiązanie, które łączy w sobie funkcjonalność, nowoczesność i styl, stanowiąc doskonałe uzupełnienie każdego nowoczesnego wnętrza handlowego czy gastronomicznego.

 

Gdzie realizujemy montaż?

Nasza firma zapewnia usługi montażu systemów chłodniczych nie tylko w Wielkopolsce, ale również w województwach: Zachodniopomorskim, Kujawsko-Pomorskim, Łódzkim, Dolnośląskim oraz Lubuskim. Dysponujemy zespołem doświadczonych instalatorów gotowych do realizacji projektów w wymienionych regionach, gwarantując wysoką jakość usług i terminowość.

 

 Obszar świadczenia usług montażowych

 

Powyższy opis stanowi utwór w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90 poz. 631). Zabrania się kopiowania, powielania, oraz rozpowszechniania jego treści na użytek komercyjny.

Pytania jakie zadają nasi klienci
W zakresie standardowego montażu zapewniamy dostawę urządzeń w promieniu 100 km od naszej siedziby, ich wniesienie (bez demontażu szyb) i instalację w wyznaczonym miejscu z dbałością o odpowiednie wypoziomowanie. Nasze usługi obejmują również podłączenie systemu odpływowego do istniejącej infrastruktury kanalizacyjnej, realizację maksymalnie dwóch przewiertów w konstrukcji budynku, a także instalację całego systemu chłodniczego i elektrycznego na odpowiedniej wysokości. Końcowy etap to dokładna weryfikacja szczelności i sprawdzenie poprawności działania systemu.
Parametry techniczne:
Długość ciągu:
3,5 m

Gwarancja 24 mies.

Gwarancja 24 miesiące

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.78 / 5.00 518 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-25
Świetny kontakt ze sklepem, szybka realizacja. Gorąco polecam .
2024-03-28
Bardzo dobry kontak oraz usługi Polecam
pixel