Witryny do lodów, do lodziarni

( ilość produktów: 6 )

Lady chłodnicze do lodów od najlepszych producentów

Wyposażenie lodziarni to przede wszystkim witryny, które służą do przechowywania i ekspozycji lodów. To urządzenie decyduje o konsystencji, wyglądzie i smaku mrożonych smakołyków, więc powinno być jak najlepszej jakości.

Dlatego w naszej ofercie znajdziesz witryny do lodziarni od renomowanych producentów, takich jak CEBEA, KRIMARG i JUKA, objęte nawet 24-miesięczną gwarancją. Do wyboru są witryny wolnostojące i przeznaczone do zabudowy, wyposażone w automatyczne systemy odszraniania, z precyzyjną kontrolą temperatury i oświetleniem LED. Zobacz, jakie dokładnie urządzenia oferujemy!

Witryny do lodziarni z długą gwarancją

Jeśli chcesz, by lody się nie topiły, a klienci chętnie wracali, wybierz witrynę do lodziarni z naszego sklepu. To higieniczne, objęte gwarancją, automatyczne urządzenia, które są praktycznie bezobsługowe. Większość modeli wyposażono w 6-8 kuwet do ekspozycji smaków, temperaturę przechowywania od -10 do -20 °C i obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, czyli odpornej na rdzę nawet po latach użytkowania.

Lady chłodnicze na lody z naszej oferty mają elektroniczne komponenty, co oznacza, że pracują z automatyczną precyzją. Obsługę urządzenia ułatwia elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem. Natomiast o zachowanie właściwej temperatury niezależnie od warunków panujących na zewnątrz dba automatyczne odszranianie.

Witryny do lodziarni wykorzystują ekologiczne czynniki chłodnicze, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Wysoka klasa urządzeń sprawia, że są energooszczędne, pobierają mniejszą ilość prądu, co przekłada się na niższe rachunki. Do wyboru masz witryny o różnych rozmiarach, więc z łatwością dopasujesz je do wymiarów pomieszczenia. A całości dopełnia korpus izolowany ekologiczną pianką poliuretanową, która szczelnie chroni wnętrze przed ciepłem. O jakości witryn decydują wielomiesięczne gwarancje, zyskujesz więc pewność, że inwestujesz w bezpieczny zakup.

    pixel