Przemysłowe oczyszczacze powietrza do gastronomii

( ilość produktów: 2 )

Kategoria przemysłowe oczyszczacze powietrza w internetowym sklepie e-Ladex dostarcza wiele różnych rodzajów profesjonalnych oczyszczaczy powietrza, które można wykorzystywać w przemyśle i gastronomii. Oczyszczacze powietrza służą do usuwania lotnych zanieczyszczeń, znajdujących się w powietrzu. 

 

W internetowym sklepie e-Ladex można znaleźć różne rodzaje oczyszczaczy powietrza produkowane przez lidera w branży – firmę ES SYSTEM K czy MILOO. Dzięki tym urządzeniom możemy wyeliminować z otoczenia niebezpieczne wirusy, bakterie czy alergeny. Eliminują również cząsteczki smogu oraz nieprzyjemne zapachy, co wpływa zarówno na komfort pracowników, jak i kupujących. Dostępne oczyszczacze powietrza to urządzenia zróżnicowane pod względem obsługiwanej powierzchni. Trójfazowa filtracja gwarantuje, że powietrze w lokalu będzie czyste i bezpieczne. Dodatkowym atutem urządzeń jest energooszczędność oraz wydajność, którą zapewnia systematyczna wymiana powietrza, a kompaktowe wymiary powodują, że znajdą zastosowanie w każdym lokalu gastronomicznym. 

 

Innym rodzajem produktów dostępnych na stronie są sterylizatory powietrza, których zadaniem, oprócz filtracji, jest jonizowanie powietrza. Urządzenia te zapewniają pełną sterylizację nie tylko powietrza, ale także wszystkich powierzchni w lokalu. W efekcie dają gwarancję eliminacji patogenów, alergenów, nieprzyjemnych zapachów oraz zapewniają bezpieczne użytkowanie przestrzeni gastronomicznych zarówno przez klientów, jak i pracowników. 

 

Zachęcamy do zapoznania się z całą bogatą ofertą sklepu internetowego e-Ladex. Gwarantujemy korzystne ceny oraz profesjonalną, fachową obsługę świadczoną przez naszych wykwalifikowanych pracowników. W kategorii przemysłowe oczyszczacze powietrza znaleźć można także poradnik korzystania z tego typu urządzeń oraz informacje, gdzie najbardziej się one przydadzą. 

 

      pixel