Tarcze tnące do krajalnic

( ilość produktów: 4 )

Wysokiej jakości tarcza do krajalnicy

Szukasz tarczy tnącej do sera lub wędliny? Jesteś we właściwym miejscu! W naszej ofercie znajdziesz noże do krajalnicy o różnych średnicach, w tym 220 mm i 250 mm, które powstają ze stali nierdzewnej. Oznacza to, że są odporne na działanie wilgoci, a co za tym idzie, nie rdzewieją nawet po latach użytkowania. Tarcze do krajalnicy posłużą Ci przez długi czas, zapewniając sprawne krojenie produktów spożywczych w małych i dużych sklepach!

Tarcze tnące do krajalnic ze stali nierdzewnej

Oferowane przez nas tarcze pochodzą tylko od sprawdzonych producentów, głównie polskich, więc kupujesz wyposażenie sklepu z bezpiecznego źródła. Korzystają z nich takie firmy, jak Lewiatan, Społem i Mlekowita, doceniając trwałość i jakość noży do krajalnicy. Równie dobrze sprawdzą się w Twoim lokalu spożywczym lub gastronomicznym!

W asortymencie mamy tarcze od marek, takich jak CELME i Ma-Ga, czyli liderów w branży. Otrzymujesz produkty najwyższej jakości, potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, a przede wszystkim powstające z najtrwalszych materiałów. Większość wyprodukowano ze stali nierdzewnej, czyli odpornej na wilgoć i rdzę nawet po latach użytkowania. Taki nóż kołowy przystosowano do pracy w trudnych warunkach, dlatego zda egzamin w większości sklepów i punktów gastronomicznych bez względu na ich wielkość.

Tarcze tnące do krajalnic w dobrej cenie

Jaka tarcza tnąca do krajalnicy z naszego asortymentu spełni Twoje oczekiwania? Do wyboru jest wiele odmian tego narzędzia, w tym o średnicy 220 mm i 250 mm, więc szybko dopasujesz ostrze do własnych potrzeb. W ofercie mamy tarcze do miękkich i twardych wędlin i serów, co również znacznie ułatwia dobór konkretnego noża. Tarcze tnące dzielą się też na te z gładkim wykończeniem i z dodatkowymi ząbkami – te drugie sprawdzą się właśnie w cięciu twardych produktów spożywczych.

Co sprawia, że oferowane przez nas tarcze są najlepsze dla Twoich krajalnic? Przede wszystkim pokrywają je specjalne powłoki, takie jak teflon lub stal inox, dzięki którym zwłaszcza żółty ser nie przylega do ostrza. Dzięki temu krojenie przebiega płynnie, bezproblemowo i przyjemnie w każdym miejscu. To udogodnienie zarówno dla osoby krojącej, jak i zadowolonego klienta, który otrzymuje sery i wędliny w najlepszym wydaniu.

Noże do krajalnic od renomowanych marek

Dostarczamy noże do krajalnic tylko od zweryfikowanych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak Ma-Ga. Firma ma ponad 50-letnią tradycję, co potwierdza jej zdobyte doświadczenie w produkcji noży do krajalnic. To właśnie marka Ma-Ga oferuje tarcze pokryte teflonem, który zapobiega przywieraniu serów do ostrza.

Oferujemy tarcze tnące w przyjaznych cenach, co więcej, możesz kupić je za gotówkę lub wygodnie rozłożyć płatność na raty. Dzięki temu każdy klient z łatwością wybierze wygodną formę finansowania, by nie obciążyć nadmiernie swojego budżetu. W razie pytań również służymy radą i wsparciem, chętnie pomożemy w doborze właściwego urządzenia!

    pixel