Altany chłodnicze na kwiaty

( ilość produktów: 2 )

Czym wyróżniają się funkcjonalne altany chłodnicze na kwiaty? 

Nowoczesne altany chłodnicze na kwiaty to eleganckie i solidnie wykonane witryny służące do przechowywania kwiatów i różnego typu kompozycji florystycznych w optymalnej temperaturze. To produkty, które są niezastąpione w kwiaciarniach i punktach oferujących świeże, cięte kwiaty oraz wiązanki. Proponowane przez nas altany chłodnicze na kwiaty umożliwiają ich przechowywanie w temperaturze o zakresie od +1 do + 10 stopni Celsjusza. Urządzenia dostępne są o długości od 820 mm do 1450 mm.

W naszym sklepie internetowym dostępne są altany chłodnicze na kwiaty wyposażone w pokrywy ze stali kwasoodpornej i lustra, umożliwiające efektowną ekspozycję bukietów, kompozycji i pojedynczych roślin.  Posiadamy altany chłodnicze na kwiaty marki RAPA z kółkami obrotowymi i hamulcami. To produkty, które posiadają chłodzenie dynamiczne z wentylatorem. Elektroniczny regulator temperatury z wyświetlaczem ułatwia kontrolowanie jej zakresu. 

Dlaczego warto kupić altany chłodnicze na kwiaty? 

Wysokiej jakości altany chłodnicze na kwiaty z naszego sklepu internetowego wyposażono w odpływ i łatwy do czyszczenia pojemnik na skropliny. Szyby ze szkła hartowanego umożliwiają estetyczne wyeksponowanie roślin. Dno służące do ekspozycji kwiatów jest podzielone, co ułatwia ich składowanie i segregowanie. Altany chłodnicze na kwiaty mają konstrukcję, która umożliwia umieszczenie paneli cenowych na froncie urządzeń, a wewnątrz pojemników do przechowania roślin o średnicy od 6 do 27 cm. Korpus i ekspozycja altan chłodniczych na kwiaty wykonane są z odpornej na uszkodzenia stali malowanej proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. To produkty ze składaną pokrywą ułatwiającą bezpieczny transport urządzeń. 

 

 

    pixel