Zamrażarki skrzyniowe do sklepów spożywczych

( ilość produktów: 3 )

Zamrażarki skrzyniowe na zaplecze sklepu spożywczego

Kompaktowa zamrażarka skrzyniowa została zaprojektowana z myślą o najmniejszych przestrzeniach. Dlatego doskonale sprawdzi się w sklepach lub na zapleczach sklepów, służąc pojemnym wnętrzem, które zmieści lody, mięsa, warzywa i ryby. Jej niewątpliwym atutem jest brak półek i szafek, co sprawia, że zapewnia jeszcze więcej miejsca.

Zamrażarki skrzyniowe do sklepu z naszej oferty mają szuflady przeznaczone do segregowania żywności, więc sprawnie uporządkujesz wszystkie produkty. Te urządzenia otwierane od góry pracują w temperaturze nawet do ponad -25°C, mają nowoczesne agregaty, a ich obudowa powstaje z nierdzewnych tworzyw, w efekcie czego przez lata wyglądają jak nowe. Poznaj nasz asortyment!

Energooszczędne zamrażarki skrzyniowe do sklepu

W sklepie eLADEX znajdziesz zamrażarki skrzyniowe o dowolnej pojemności, w tym do 215l, 350l, 580l czy 700l, a także o różnych wymiarach na przykład mniejsze 1116 / 644 / 845 mm i większe 1 700 / 730 / 860 mm. Dzięki temu bezproblemowo dopasujesz konkretne urządzenie do wielkości sklepu i do ilości przechowywanej żywności.

Oferujemy energooszczędne zamrażarki skrzyniowe, wiele z nich pobiera energii za mniej niż 50 złotych miesięcznie, więc nie obciążają nadmiernie budżetu. Urządzenia wyposażono w ekologiczne czynniki chłodnicze, są zatem bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego, a Ty, inwestując w nie, przyczyniasz się do dbałości o planetę.

Co wyróżnia zamrażarki skrzyniowe z naszego asortymentu? Nie tylko są energooszczędne i ekologiczne, ale i wyposażone w elementy usprawniające działanie, takie jak panel sterujący z regulatorem temperatury, pojemne kosze i wydajne agregaty.

Urządzenia powstają z najlepszych materiałów, w tym z wysokiej jakości blachy laminowanej PCV, co sprawia, że są odporne na rdzę, wilgoć, a nawet uderzenia mechaniczne. Dodatkowo korpus izolowany pianką poliuretanową zapobiega przenikaniu ciepła do zamrażarek, dzięki czemu żywność jest świeża i nienaruszona przez zewnętrzne czynniki.

Oferujemy małe i duże zamrażarki skrzyniowe objęte wielkomiesięczną gwarancją. U nas kupisz je za gotówkę lub rozłożysz płatność na raty. Zapraszamy!

    pixel