Sterylizatory do apteki

( ilość produktów: 3 )

Do czego przydają się sterylizatory do apteki?

Nowoczesne sterylizatory do apteki to urządzenia przeznaczone do dezynfekcji, oczyszczania i sterylizacji powietrza w celu eliminacji wszelkiego typu patogenów, wirusów i bakterii, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie i życie osób przebywających w punktach aptecznych i zatrudnionych w sektorze farmaceutycznym. Sterylizatory apteczne, które można zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, mają za zadanie oczyszczać powietrze w pomieszczeniach od 165m3 do nawet 1800 m3. Sprzęt spełnia restrykcyjne wymogi i dyrektywy Unii Europejskiej w zakresie jakości oczyszczonego powietrza.

Profesjonalne sterylizatory do apteki posiadają funkcję filtracji powietrza, co znacząco wpływa na poprawę jego jakości. To zaawansowane technologicznie urządzenia z wydajnym generatorem ozonu, bakterio- i wirusobójczą lampą UV-C i mediami filtracyjnymi o właściwościach elektrostatycznych.

Dlaczego warto używać sterylizatorów aptecznych?

Wydajne w działaniu sterylizatory apteczne marki Pol- Eko, Stalgast Miloo mają obudowę wykonaną z metalu powlekanego proszkowo lub stali nierdzewnej. To urządzenia, które mogą zlikwidować także przykre i nieprzyjemne zapachy poprzez ich całkowitą neutralizację. Odpowiednio dobrane napięcie i moc znamionowa warunkują wydajną pracę tego sprzętu. W naszym sklepie internetowym dostępne są także zamgławiacze. To sprzęt o właściwościach rozpylających z dużym zakresem wyrzutu mgiełki z substancją dezynfekującą. Urządzenia te mają za zadanie sterylizować powierzchnię, która znajduje się w odległości od 6 do 8 metrów od urządzenia.

    pixel