Szafy chłodnicze do stołówek

( ilość produktów: 38 )

Energooszczędne szafy chłodnicze do stołówek w dobrej cenie? Znajdziesz je w naszym asortymencie. Dzięki szafom chłodniczym od producentów, takich jak Cebea, Dora Metal i Rapa, żywność będzie świeża, bezpieczna i smaczna. Oferowane meble zdadzą egzamin w stołówkach, restauracjach lub każdej komercyjnej przestrzeni. Energooszczędna konstrukcja pozwoli utrzymać żywność w wymaganej temperaturze 24/7. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza przeszklone urządzenia – zobacz, jakie dokładnie oferujemy!

Trwałe szafy chłodnicze do stołówek

Dostarczamy szafy o różnej pojemności, więc każdy z łatwością wybierze idealną na miarę własnych potrzeb – niektóre wykonane są nawet z atestowanej stali nierdzewnej. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza modele wyposażone w mało awaryjny system grawitacyjnego chłodzenia oraz regulator z automatycznym odszranianiem zapobiegający osadzaniu się wilgoci na jedzeniu.

Zwróć też uwagę na urządzenia wzbogacone w cyfrowy wyświetlacz temperatury, energooszczędne oświetlenie LED, ekologiczny czynnik chłodniczy oraz zmienną liczbę półek – w wielu urządzeniach możesz je konfigurować zgodnie z potrzebami.

Zachowaj świeżość i smaczną żywność dzięki niezbędnikowi, jakim jest energooszczędna szafa chłodnicza do stołówki! Dostarczane przez nas meble zostały zaprojektowane tak, aby utrzymywać żywność w optymalnej temperaturze, jednocześnie eksponując produkty w przejrzysty sposób. W asortymencie eLadex znajdziesz też szafy mroźnicze o zakresie temperatur nawet do -21 °C – również w wydaniu bez lub z przeszkleniami. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu!

pixel