Witryny cukiernicze handlowe

( ilość produktów: 24 )

Przedstawiamy witryny na ciasta i torty do sklepu spożywczego

Witryny cukiernicze handlowe to sprzęt, który znajduje się w stałej ofercie sklepu internetowego e-Ladex. Proponujemy nowoczesne i praktyczne w użytkowaniu sprzęty znanych i cenionych marek, MAWI oraz CEBEA. Posiadamy witryny cukiernicze handlowe, które można dostosować wymiarami do zajmowanego metrażu pomieszczenia czy stoiska w centrum handlowo-usługowym. Proponowane przez nas witryny to urządzenia służące do ekspozycji i przechowywania wyrobów cukierniczych w zakresach temperatur od + 5 do +15 stopni Celsjusza. Dodatkowe oświetlenie LED wpływa na atrakcyjność wizualną znajdujących się wewnątrz artykułów spożywczych, co z pewnością zachęca klientów do zakupu.

Zalety witryn cukierniczych dla sklepów spożywczych

Oferowane przez nas witryny cukiernicze handlowe są wyposażone w dynamiczny układ chłodzenia, który gwarantuje stałą i optymalną temperaturę na każdej z półek ekspozycyjnych. To urządzenia, które służą do przechowywania deserów, napojów, kanapek, ciast, tortów, a także innych produktów wymagających zabezpieczenia przed zepsuciem i działaniem promieni UV. Odpowiednie warunki przechowywania, które zapewniają rekomendowane przez nas witryny cukiernicze handlowe umożliwiają zachowanie produktów w doskonałej świeżości, a także przedłużenie ich pierwotnego stanu, nawet w czasie wysokich temperatur. Nawiew ciepłego powietrza na przednią szybę zapobiega tworzeniu się na niej nieestetycznie wyglądającej mgiełki. Z kolei automatyczne odparowanie kondensatu i termostat z cyfrowym wyświetlaczem usprawniają obsługę sprzętu. 

Charakterystyka witryn cukierniczych dla sklepów spożywczych

Znajdujące się w naszym podstawowym asortymencie produktowym witryny cukiernicze handlowe wyposażone są w giętką szybę frontową w wersji uchylnej, która ułatwia dostanie się do wnętrza tego urządzenia. Szerokie, przesuwne drzwi z tyłu ułatwiają obsługę klienta, umożliwiają bieżące mycie witryny, a także dezynfekcję z użyciem preparatów chemicznych. Zaletą witryn cukierniczych handlowych jest estetyczny wygląd, uzyskany dzięki kompaktowym wymiarom i solidnej obudowie, wykonanej z trwałych materiałów. 

    pixel