MAWI

( ilość produktów: 40 )

Poznaj urządzenia chłodnicze MAWI

Mawi to popularny producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, który jest obecny na rynku od 1989 r. Marka jest dobrze znana i rozpoznawalna w Polsce i krajach europejskich. Tajemnicą sukcesu sprzętu chłodniczego Mawi jest wykorzystywanie w produkcji najwyższej jakości materiałów i podzespołów, które zapewniają urządzeniom tej marki niezawodność i żywotność. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjne wzornictwo zawsze zgodne z najnowszymi trendami panującymi w branży spożywczej i cukierniczej.

W sklepie eLadex oferujemy Ci bogaty wybór regałów, lad i szaf chłodniczych oraz witryn cukierniczych tego producenta. Skorzystaj z pomocy naszych doradców, a szybko znajdziesz najlepsze urządzenie chłodnicze Mawi do swojego sklepu, cukierni, restauracji lub punktu gastronomicznego.

Mawi – certyfikowana, polska marka

Co wyróżnia urządzenia chłodnicze Mawi? Polski producent otrzymał certyfikat Qualified Applicator od Akzo Nobel, który potwierdza, że powłoki lakiernicze urządzeń Mawi są nienagannej jakości – trwałe, odporne na uszkodzenia oraz rdzę nawet przez dekady. Oznacza to, że regały chłodnicze MAWI będą wyglądały jak nowe przez długi czas, co docenią wszyscy klienci, którzy wiedzą, jak ważne jest higieniczne i estetyczne wyposażenie sklepu, restauracji czy cukierni.

Jak czytamy na stronie producenta: Wszystkie korpusy urządzeń mają zapewnioną długotrwałą ochronę antykorozyjną dzięki blachom ocynkowanych elektrolitycznie, z których są wykonane. Poza tym obudowy są malowane proszkowo proekologicznymi farbami (pozbawionymi metali ciężkich i substancji toksycznych), więc są bezpieczniejsze dla środowiska i ludzi. Właśnie takie regały, szafy, witryny, lady chłodnicze MAWI znajdziesz w naszym sklepie!

Co więcej, firma Mawi otrzymała prestiżowy tytuł EuroFIRMY Województwa Małopolskiego, co oznacza, że jest ceniona przez klientów i ekspertów. I Ty możesz dołączyć do grona zadowolonych właścicieli urządzeń chłodniczych Mawi – certyfikowanych, bezpiecznych, objętych gwarancją i jednych z najmniej awaryjnych. Zapraszamy do składania zamówień!

Mawi – urządzenia chłodnicze z wysokiej półki

Każda szafa chłodnicza Mawi czy witryna chłodnicza Mawi jest objęta gwarancją, więc nie musisz obawiać się o to, że zakup okaże się nietrafiony. Poza tym urządzenia są ekologiczne i energooszczędne. Co to oznacza? Większość z nich pobiera niewielką ilość prądu, jest też wyposażona w ekologiczny czynnik chłodniczy (na przykład typu R452A), który jest mniej szkodliwy dla środowiska oraz ludzi.

Jakie produkty Mawi znajdziesz w naszym asortymencie? Między innymi urządzenia chłodnicze, takie jak lady chłodnicze do przechowywania produktów typu mięso, wędliny czy sery, czyli niezbędne w sklepach i marketach. Ich niewątpliwymi zaletami są automatyczne odszranianie, elektroniczny regulator temperatury, energooszczędne oświetlenie LED i możliwość łączenia z innymi witrynami oraz ladami kasowymi.

Klienci chętnie zaopatrują się też w urządzenia mroźnicze, w tym szafy mroźnicze, które są niezbędne do przechowywania mrożonych mięs, ryb czy lodów w sklepach i restauracjach. Wyróżniają je bardzo pojemne komory przechowalnicze (z możliwością podziału), regulator mechaniczny z automatycznym odszranianiem i niski koszt zużycia energii miesięcznie (nawet mniej niż 100 złotych). Szafy mroźnicze również mają ekologiczny czynnik, który pozwoli Ci przyczynić się do dbałości o środowisko naturalne.

A może potrzebujesz wyposażenia do piekarni lub cukierni? I tutaj Mawi nie zawodzi, oferując regały chłodnicze i witryny przeznaczone typowo do wspomnianych miejsc. Ułatwiają one ekspozycję tortów, ciast i pieczywa, dzięki czemu klient szybko wybierze produkt. I te urządzenia są energooszczędne i ekologiczne, a poza tym przygotowane pod własną zabudowę, więc da się je swobodnie łączyć z ladami oraz pozostałymi urządzeniami.

Chcesz zapłacić gotówką, a może rozłożyć wygodnie płatność na raty lub skorzystać z leasingu? W naszym sklepie wybierzesz dogodną formę płatności, by nie obciążyć nadmiernie budżetu. Zachęcamy do składania zamówień!

"Urządzenia ze sklepu internetowego eLADEX to spokój i bezpieczeństwo na długi okres czasu."

pixel