Program Cash Back

Program Cash back

 

NA CZYM POLEGA CASHBACK?

 

Za zakup naszych produktów możesz otrzymać 2,5% zwrotu na własne konto bankowe. Wystarczy, że opublikujesz opinię po transakcji, dołączysz zdjęcia zakupionych urządzeń oraz zapiszesz się do firmowego newslettera. W podziękowaniu za powyższe oprócz wspomnianych 2,5% cashack otrzymasz dodatkowe 100 PLN.

* Przykład: Realizując zakupy o wartości 8 000 złotych możesz otrzymać 2,5% zwrotu, czyli 200 PLN. Środki te zostaną wypłacone po spełnieniu wymienionych warunków - opublikowaniu opinii na stronie e-sklepu, dołączeniu do niej zdjęcia pracującego urządzenia oraz subskrybcji naszego newslettera. Dzięki poświęceniu 5 min na powyższe czynności Twoje konto bankowe zostanie zasilone 300 PLN. Opłaca się?

 

 

CO ZROBIĆ, ABY WYPŁACIĆ 2,5% CASHBACK?

 

Wymagania do wypłaty Cashback

 

  

DO KIEDY TRWA PROMOCJA?

 

Wypłaty typu cashback zostaną wykonane za zakupy z fakturą wystawioną do 31.12.2022 roku. Pobierz Regulamin Programu Cashback [PDF].

 

 

CZY SĄ JAKIEŚ OGRANICZENIA?

 

Programem cashback są objęte zakupy w e-sklepie o wartości powyżej 6 000 zł netto. Nie ważne czy zakupisz 1 produkt za 6 001 PLN czy 2 produkty za 3001 PLN. Liczy się sumaryczna wartość opłaconej faktury. Możesz skorzystać z programu wiele razy.

 

 

SZUKASZ SPRZĘTU CHŁODNICZEGO Z 2,5% CASHBACK?

 

Poznaj ofertęSkontaktuj się

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel