Kloce masarskie do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 4 )

Kloc masarski do sklepu mięsnego od najlepszych producentów

Polecamy solidnie wykonane kloce masarskie do sklepu mięsnego, które są niezbędnym elementem wyposażenia każdego sklepu mięsnego. Doskonale sprawdzają się do rozdrabniania i rozczłonkowania wybranych sztuk mięsa. Proponujemy kloce masarskie wykonane z wysokiej jakości drewna bądź stali szlachetnej w różnych rozmiarach do wyboru. To produkty stworzone przez znane i cenione na rynku firmy, zajmujące się projektowaniem i wykonawstwem tego typu elementów wyposażenia. Proponujemy kloce masarskie marki JANPOL i STALGAST. To znani producenci, którzy wyróżniają się bogatą tradycją istnienia na rynku. 

Funkcjonalne kloce masarskie do sklepu mięsnego 

Nierdzewne kloce masarskie do sklepu mięsnego to produkty, które idealnie spełniają swoje zadanie. Wytrzymała, stabilna podstawa gwarantuje odporność na intensywną eksploatację. To elementy wyposażenia, które skutecznie absorbują nawet bardzo silne uderzenia wykonywane przy pomocy tasaka czy siekiery. Oferowane przez nas kloce masarskie do sklepu mięsnego, wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają atest do kontaktu z żywnością. Regulowana wysokość nóżek umożliwia idealne wypoziomowanie produktów i dopasowanie ich do indywidualnych preferencji personelu.  

Bezpieczne użytkowanie kloców masarskich do sklepu mięsnego

W dalszym ciągu dużym zainteresowaniem naszych stałych i potencjalnych klientów cieszą się kloce masarskie do sklepu mięsnego wykonane z drewna. To produkty, które świetnie sprawdzą się w każdym punkcie, oferującym wyroby mięsne i garmażeryjne. To elementy wyposażenia, które znajdą zastosowanie w punktach gastronomicznych, ubojniach, a także sklepach mięsnych. Bukowa podstawa poprawia komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a także znakomicie absorbuje siłę uderzeń. Istnieje możliwość zamówienia tego typu produktów bez podstawy, co umożliwia ich perfekcyjne dopasowanie do wyposażenia danego sklepu mięsnego, punktu gastronomicznego, a także ubojni. 

      pixel