JAN POL

( ilość produktów: 4 )

Firma Jan Pol ma wieloletnie doświadczenie w produkcji drewnianych kloców masarskich. Do ich wytworzenia wykorzystuje innowacyjną technologię oraz najlepsze, wyselekcjonowane drewno buku lub grabu, które doskonale absorbuje nawet najmocniejsze uderzenia. Zaletą kloców masarskich Jan Pol jest także wyjątkowo stabilna, drewniana podstawa zapewniająca wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy.

Jan Pol – kloce masarskie z oryginalnego drewna

Jan Pol dostarcza niezbędne wyposażenie do sklepu mięsnego, dzięki któremu obróbka i sprzedaż przebiegają sprawnie i bez problemów. Oferowane kloce masarskie są dostępne w różnych wymiarach, więc z łatwością dopasujesz je do przestrzeni we własnym lokalu. Zapewniamy możliwość zakupu samego kloca bez podstawy oraz malowanie podstawy na dowolny kolor, co pozwala spersonalizować produkt zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w wyposażenie do sklepu mięsnego w eladex.pl? Przede wszystkim świadczymy wiele możliwości finansowania zakupu – możesz zapłacić gotówką, ale i wygodnie rozłożyć płatność na raty lub skorzystać z leasingu.

W ofercie eLadex znajdują się najpopularniejsze produkty marki Jan Pol przeznaczone do wykorzystania w gastronomii oraz handlu wyrobami mięsnymi. Na pewno znajdziesz u nas kloce masarskie i inne elementy na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Nie zwlekaj, zapytaj naszego doradcę o asortyment – chętnie odpowiemy na pytania, doradzimy i podpowiemy, jakie produkty posłużą w Twoim lokalu!

      pixel