Lady cukiernicze

( ilość produktów: 32 )

Odpowiednie przechowywanie w cukierni

Lady cukiernicze to najważniejsze meble w każdej cukierni i kawiarni. Stanowią ponadto ważny element wyposażenia w sklepach spożywczych i supermarketach. Odpowiedni dobór materiału i koloru witryny a także nowoczesny design podkreślą wyjątkowość Twojego obiektu gastronomicznego. Zadbaj o odpowiednie oświetlenie podkreślające świeżość i smak produktów - potrafi ono skusić nie jednego Klienta do zakupu Twoich ciast i tortów. Zobacz najnowszą ofertę witryn cukierniczych w sklepie internetowym eLadex!

Wybieraj sprawdzone lady cukiernicze

Chcesz wiedzieć wszystko na temat lad cukierniczych? Zapytaj naszego doradcy. Nie musisz się znać na chłodnictwie. Jesteśmy po to, abyś mógł skupić się na swoim biznesie oraz obsłudze Klientów. Zapomnij o kwestiach technicznych - tym zajmiemy się my.

Lada cukiernicza wolnostojąca lub do zabudowy

Nowoczesne lady cukiernicze z naszej oferty łączą w sobie funkcje mebla chłodniczego, ekspozycyjnego i oświetleniowego. Są idealne dla właścicieli firm, którzy chcą zaoszczędzić na kosztach energii i perfekcyjnie wyeksponować desery, lody, ciastka i ciasta.

Oferujemy szeroką gamę lad, które mogą być stosowane w każdym rodzaju lokalu handlowego lub gastronomicznego. Nasze lady wolnostojące lub do zabudowy są dostępne w różnych wielkościach, stylach oraz z przeróżnymi funkcjami, aby pasowały do potrzeb każdego klienta.

Lodówki cukiernicze od renomowanych marek, takich jak CEBEA, JUKA I RAPA, są odpowiednie dla każdego środowiska. Są pięknie zaprojektowane, bardzo funkcjonalne i trwałe. Dzięki tym ladom zaprezentujesz wszystkie produkty, zwłaszcza że są wyposażone w modne oświetlenie LED. Ich fenomen tkwi też w ekologicznym czynniku chłodniczym, który jest mniej szkodliwy dla środowiska oraz w energooszczędności, dzięki której obniżysz rachunki za prąd.

Co istotne, osobiście decydujesz o wielkości lady cukierniczej, liczbie półek oraz pojemności komory użytkowej (na przykład 200l, 400l, 600l), zatem sprawnie dopasujesz mebel do własnego lokalu.

Energooszczędna lada cukiernicza

Lada cukiernicza to praktyczne rozwiązanie dla wszystkich tych cukierni i innych miejsc, w których serwowane są desery, lody oraz ciasta. Dzięki nim będziesz w stanie zapewnić optymalną temperaturę, aby Twoi klienci mogli wybrać swoje ulubione smakołyki.

Wyposażenie lad cukierniczych z naszej oferty obejmuje między innymi funkcje automatycznego odparowywania i automatycznego odszraniania oraz kontrolę temperatury za pomocą wyświetlacza cyfrowego. To zatem urządzenia praktycznie bezobsługowe, zautomatyzowane i niewymagające nadmiernej konserwacji, w których szyby nie parują, a wilgoć nie gromadzi się na produktach. Poznaj ofertę lad cukierniczych eLADEX!

"Spokój na lata. Lady cukiernicze LADEX - Twój partner w wyposażeniu biznesu."

pixel