Szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie

( ilość produktów: 2 )

Dlaczego warto wybrać szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie?

Szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie dedykowane są branży spożywczej i gastronomicznej. Sprzęt ten sprawdzi się w sklepach, sieciach handlowych, punktach gastronomicznych, restauracjach, kawiarniach i firmach cateringowych. Polecane przez nas szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie to urządzenia filmy RAPA. Produkty te są dostępne z pojemnością komory użytkowej od 449 l do 621 l. Wysokość tego sprzętu, sięgająca 2030 mm, umożliwia swobodne przechowywanie produktów spożywczych w temperaturze od +1 do + 10 stopni Celsjusza. Urządzenia mają grawitacyjny układ chłodzenia i ładowność szacowaną na 150 kg, przy czym maksymalne obciążenie jednej półki wynosi 30 kg.

Za utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz komory użytkowej odpowiada regulator elektroniczny z wyświetlaczem. W naszej ofercie znajdziesz szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie z automatycznym odszranianiem i niskim dobowym zużyciem energii, określanym na wartość 4,0 kWh.

Jakie cechy mają szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie?

W oferowanych przez nasz sklep internetowy szafach chłodniczych przeszklonych dwustronnie możliwe jest zamontowanie rejestratora temperatury. Urządzenia wykonano z trwałych materiałów, tj. z blachy aluminiowej, nierdzewnej, zabezpieczonej przed procesem korodowania. Obudowa urządzenia może być malowana proszkowo na kolor biały lub też inny, wybrany z palety RAL. Szafy chłodnicze przeszklone dwustronnie z naszego asortymentu wyposażono w drzwi przeszklone przelotowe wykonane ze szkła hartowanego, oświetlenie wewnętrzne, nóżki regulowane i szerokie półki. Oprócz tego można zdecydować się na dodatkowe opcje w postaci montażu półek na drobne produkty i napoje czy też półek z gęstą siatką. Szafy przeszklone dwustronnie z opcją chłodzenia mogą mieć umieszczoną blokadę otwierania w górnej części drzwi.

    pixel