Chłodziarki farmaceutyczne dla przychodni

( ilość produktów: 16 )

Dlaczego warto zainwestować w chłodziarki farmaceutyczne do przychodni?

Chłodziarki farmaceutyczne do przychodni umożliwiają przechowywanie leków i szczepionek w optymalnej temperaturze. Sprzęt ten może być elementem wyposażenia gabinetów zabiegowych znajdujących się na terenie przychodni. Posiadamy urządzenia marki Pol-Eko i Ladex. Dostępne w naszej ofercie urządzenia wyposażono w komory użytkowe o pojemności od 70 do 400 l. Łatwa do czyszczenia obudowa, którą mają chłodziarki do przychodni, została wykonana z blachy malowanej proszkowo. Wnętrze urządzeń wyprodukowano z wysokiej jakości aluminium.

Chłodziarki farmaceutyczne do przychodni charakteryzują się wymuszonym obiegiem powietrza i funkcją automatycznego odszraniania. Sprzęt posiada kilka półek. Dostępne są z dodatkowym wyposażeniem w postaci rejestratora temperatury z powiadamianiem SMS RT 2014, szufladami ze segregatorami wykonanymi ze stali nierdzewnej na prowadnicach malowanych proszkowo a także z organizatorem na leki lub szczepionki.

Jakie są rodzaje chłodziarek farmaceutycznych do przychodni?

Decydując się na zakup chłodziarek farmaceutycznych do przychodni można wybrać sprzęt z drzwiami przeszklonymi lub zabudowanymi wyposażonymi w funkcjonalny, szeroki, pionowy uchwyt. To urządzenia o wysokości od 600 mm do 1190 mm. Wolnostojące chłodziarki farmaceutyczne mają wbudowany mikroprocesorowy regulator temperatury z wyświetlaczem ledowym umieszczonym na zewnątrz. To urządzenia umożliwiające przechowywanie medykamentów w temperaturze ujemnej – (minus) 2, zero do +10 stopni Celsjusza. Ich zaletą jest wbudowany w drzwiach zamek, zastosowanie ekologicznego czynnika chłodniczego i funkcja automatycznego rozmrażania. Polecany przez nas sprzęt jest objęty gwarancją producenta, która wynosi 12 miesięcy.

 

    pixel