Meble do sklepu mięsnego

( ilość produktów: 4 )

Kup niezbędne meble do sklepu mięsnego

Każdy sklep gastronomiczny wymaga doboru odpowiedniego wyposażenia, które gwarantuje jego sprawne funkcjonowanie. W tym celu przydadzą się meble gastronomiczne do sklepu mięsnego. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości produkty wykonane dokładnie, z dbałością o każdy detal. Oferowane przez nas meble gastronomiczne do sklepu mięsnego, są wygodne w użytkowaniu i łatwe do utrzymania w czystości. W ramach mebli gastronomicznych proponujemy szeroki wybór stołów gastronomicznych i wieszaków z hakami. To produkty najlepszych marek, między innymi filmy MA-GA.

Łatwe do montażu i czyszczenia meble gastronomiczne do sklepu mięsnego

Wysokiej klasy meble gastronomiczne do sklepu mięsnego, które posiadamy w swojej ofercie produktowej, zostały dopasowane do specyficznych wymogów, jakie obowiązują w tej branży spożywczej. To wyroby wykonane ze stali nierdzewnej. Proponowane przez nas stoły gastronomiczne są idealne pod krajalnice półautomatyczne i automatyczne. Dodatkowa, dolna półka ułatwia przechowywanie na niej dowolnie wybranych produktów, a także opakowań. Prosty montaż warunkuje ich najwyższy komfort użytkowania. Szeroki blat roboczy umożliwia wykonywanie czynności, bez ryzyka przypadkowego zahaczenia o ostrza, w które wyposażono daną krajalnicę.

Zalety, jakimi wyróżniają się meble gastronomiczne do sklepu mięsnego?

W naszym sklepie internetowym e-Ladex dostępne są także wieszaki z hakami. To elementy wyposażenia, które zaliczane są do mebli gastronomicznych do sklepu mięsnego. Wyroby te są doskonałym sposobem na szybkie, łatwe i skuteczne wyeksponowanie produktów wędliniarskich. Możliwość łączenia oferowanych przez nas wieszaków z hakami w ciągi sprawia, że mogą one tworzyć poziomą linię, umieszczoną na dowolnie wybranej wysokości na ścianie. Produkty te świetnie nadają się do zawieszenia na nich kiełbas, szynek, a także innego rodzaju mięsa. Wieszaki z 10 hakami o optymalnej długości świetnie sprawdzą się w sklepach mięsnych i supermarketach. Wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje, że są one odporne na ryzyko korodowania i inne uszkodzenia mechaniczne, powstałe w trakcie ich codziennej eksploatacji.

    pixel