Przemysłowe kurtyny powietrzne

( ilość produktów: 2 )

Zastosowanie kurtyny powietrznej

Kurtyny powietrzne to urządzenia o wszechstronnym działaniu. Ich praca w porze letniej zapobiega przedostawaniu się ciepłego powietrza do środka budynku, zimą z kolei tworzy barierę dla zimnego powietrza z zewnątrz. Instalacja kurtyn powietrznych przy wyjściu pozwala zatem znacznie ograniczyć koszty ogrzewania oraz chłodzenia. Cicha praca urządzenia nie przeszkadza Twoim Klientom, przez co mogą oni w komfortowych warunkach dokonywać zakupów.

Do najważniejszych cech kurtyn powietrznych należy zaliczyć niezawodność i energooszczędność. Kurtyny powietrzne zimne lub wodne? A może z grzałką elektryczną? Wybór zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeżeli nie wiesz, jakie urządzenie jest niezbędne w Twoim biznesie zapytaj naszego doradcy. Pomożemy najlepiej jak tylko umiemy.

Certyfikowana kurtyna powietrzna

Czy wiesz, że w naszym sklepie zamówisz kurtynę powietrzną z pilotem, która pobiera prądu tylko za około 50 złotych miesięcznie? W asortymencie mamy energooszczędne urządzenia, dzięki którym ograniczysz wydatki do minimum. Każda nagrzewnica pracuje cicho, generując hałas zaledwie około 50-60dB, porównywalny do niewielkiego szumu w biurze.

W naszej ofercie prym wiodą kurtyny od renomowanych polskich marek, takich jak FERONO, zarówno z nagrzewnicą, jak i bez nagrzewnicy. Urządzenia są objęte nawet 3-letnimi gwarancjami, co świadczy o ich trwałości, a jednocześnie zabezpiecza Twój budżet w razie awarii.

Każda kurtyna powietrza z naszego sklepu internetowego powstała dla technologii przemysłowej, więc wyklucza ryzyko zwarć i przebić nawet przy dużej wilgotności otoczenia. Urządzenie świetnie sprawdzi się w sklepach, marketach, hotelach i restauracjach, pomoże zachować świeżość produktów oraz podniesie komfort klientów.

Co jest ważne przy wyborze kurtyny powietrznej do sklepu lub biura?czytaj poradnik specjalistów

    pixel