Dostępne podkategorie

Wagi elektroniczne

( ilość produktów: 5 )

Wagi elektroniczne w sklepie eLadex (online i Poznań-Przeźmierowo)

Szybkie i wygodne ważenie produktów - to najważniejsze cechy wagi elektronicznej wskazywane przez pracowników małych i średnich sklepów. Dodając do tego funkcję etykietowania mamy do dyspozycji bardzo zaawansowane urządzenie, którego działanie w znaczny sposób odciąża i skraca czas obsługi pracowników sklepu. Wagi elektroniczne pomagają w codziennej pracy w wielu obiektach handlowych, gastronomicznych czy w przemyśle spożywczym. Wielu sprzedawców wręcz nie wyobraża sobie bez nich życia. Drogi sprzedawco - sprawdź ofertę wag w sklepie eLadex!

Najważniejsze, aby wagi elektroniczne pracowały długo i niezawodnie. Mają być proste i intuicyjne w obsłudze dla Twoich pracowników. Chcesz wybrać najlepszy model? Zapytaj naszego konsultanta. Pomożemy Tobie jak tylko potrafimy najlepiej.

Wagi elektroniczne od renomowanych producentów

Wagi elektroniczne są potrzebne w sklepie, supermarkecie, na targu i w punktach gastronomicznych. Dla profesjonalnych handlowców waga to integralny element wyposażenia, który umożliwia kupowanie i sprzedawanie towarów stałych i sypkich. Urządzenie w wersji cyfrowej doskonale służy do pomiaru ciężkości i ostatecznej wyceny towarów, a to za sprawą dokładności nawet do 2 g.

Dobrą wiadomością jest to, że dzięki postępowi technologicznemu wagi elektroniczne są teraz znacznie tańsze. Dlatego nasz asortyment wyposażyliśmy w przyjazne cenowo modele o szerokim zakresie masy ważonych produktów na przykład do 15g, ale i w wagi pomostowe do 150kg.

Spraw, aby ważenie i etykietowanie produktów stało się proste dzięki wysokiej jakości, profesjonalnym wagom elektronicznym od renomowanych marek, takich jak CAS. Wszystkie urządzenia powstały z wytrzymałego tworzywa, w tym ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia. Dzięki odpowiednim rozmiarom zawsze będą łatwe w transporcie oraz zajmą jak najmniej przestrzeni na blacie.

Jakie wagi cyfrowe kupisz w sklepie eLADEX?

Szukasz wysokiej jakości, niezawodnej wagi elektronicznej, która idealnie spełni wszystkie Twoje potrzeby w zakresie ważenia? Jesteś we właściwym miejscu! W naszym asortymencie znajdują się wagi kalkulacyjne, wagi z wyświetlaczem LCD na słupku oraz wagi magazynowe. W przypadku tych drugich duży wyświetlacz LCD o wysokiej rozdzielczości jest czytelny nawet z dalszej odległości, co jest też pomocne dla klientów.

Szeroki zakres ważenia i dokładność pomiaru sprawiają, że waga z wyświetlaczem LCD na słupku idealnie nadaje się do pomiaru różnych produktów, od wędlin po mięso. W naszej ofercie znajdziesz modele ze stali nierdzewnej, czyli odporne na szkodliwe działanie wilgoci, a finalnie na korozję.

W sklepie internetowym eLADEX.pl dużą popularnością cieszą się wagi sklepowe, które mają nowoczesną klawiaturę membranową, przelicznik waluty EURO oraz są wyposażone w klawisze szybkiej sprzedaży umożliwiające bezpośredni dostęp do cen najczęściej wybieranych produktów.

Natomiast wagi magazynowe o szerokim zakresie ważenia produktów nawet do 150 kg sprawdzą się na zapleczach placówek handlowych, zakładach produkcyjnych i magazynach. Pracują one nawet w najbardziej wymagających zakresach temperatur na przykład -10° C ~ +40° C, więc wykorzystasz je w wielu placówkach.

Legalizowane wagi cyfrowe

W sklepie internetowym eLADEX.pl zamówisz legalizowane wagi cyfrowe na okres 36 miesięcy. Są natychmiast gotowe do ważenia towarów w magazynach i innych pomieszczeniach handlowych. Niezależnie od tego, czy szukasz tradycyjnej, czy nowoczesnej wagi cyfrowej, mamy model, który na pewno spełni Twoje potrzeby. Zapraszamy do składania zamówień!

Potrzebujesz więcej informacji o dostępnych na rynku wagach? Czytaj nasz poradnik!

    pixel