Hotel

( ilość produktów: 152 )

Energooszczędne, ekologiczne i objęte długą gwarancją – właśnie takie jest wyposażenie hotelu oferowane w sklepie internetowym eladex.pl. Dostarczamy lady, witryny, szafy i regały chłodnicze oraz mroźnicze, które na stałe zagoszczą w restauracjach, stołówkach i kawiarniach hotelowych. Dzięki nim zadbasz o satysfakcję gości i klientów – będą mogli cieszyć się bezpiecznym i smacznym pożywieniem każdego dnia. Zobacz, jakie dokładnie wyposażenie dla hoteli wiedzie prym w tej kategorii!

Wyposażenie hotelu – urządzenia chłodnicze i mroźnicze

Hotelarskie restauracje, cukiernie i kawiarnie przyciągają gości, dlatego tak ważne jest, by produkty spożywcze cieszyły podniebienia świeżością i smakiem. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne urządzenia chłodnicze do hotelu, które zadbają o odczucia gości, przełożą się na pozytywne opinie o obiekcie i zwiększą Twoje przychody.

Do wyboru masz na przykład lodówki chłodnicze do przechowywania żywności, napojów i innych produktów spożywczych w kuchni i barze. W asortymencie nie brakuje chłodziarek idealnych do składowania większej ilości produktów spożywczych, takich jak mięso, ryby, owoce i warzywa. To właśnie one odpowiadają za to, by jedzenie nie zepsuło się i zachowało świeżość. Dostarczamy również szafy i witryny chłodnicze, czyli wolnostojące urządzenia odpowiednie do przechowywania produktów, takich jak piwo, wino, jogurty, przekąski czy soki.

Popularnym sprzętem do hotelu są też lady chłodnicze przeznaczone do prezentacji produktów typu kanapki, sery czy owoce oraz zamrażarki, dzięki którym zadbasz o świeżość mięs, ryb oraz innych produktów wymagających głębokiego mrożenia przez określony czas. A ofertę uzupełniają witryny i szafy cukiernicze (modele chłodzące oraz niechłodzące) do prezentacji ciast, ciastek oraz innych słodkości.

Energooszczędne wyposażenie hotelu

Dlaczego wyposażenie hotelowe z naszego asortymentu sprawdzi się najlepiej w Twoim obiekcie? Przede wszystkim dostarczamy energooszczędne lady, regały, witryny i szafy wyposażone w ekologiczny czynnik chłodniczy. Jest on nie tylko bezpieczniejszy dla planety, ale i wpływa na mniejsze zużycie energii, więc rachunki za prąd są niższe.

Energooszczędność zwiększają też inne elementy urządzeń, takie jak wydajne oświetlenie LED-owe, korpusy izolowane ekologiczną pianką poliuretanową, która zapobiega przenikaniu ciepła czy też hartowane szyby. Co ważne, wiele mebli nadaje się do własnej zabudowy.

Meble do hotelu w postaci lad, szaf i regałów różnią się wymiarami, więc z łatwością dopasujesz je do wielkości własnego lokalu. Oferujemy personalizację wielu urządzeń, na przykład możesz wybrać liczbę półek, oświetlenie czy dodatkowe wyposażenie, takie jak kółka jezdne z hamulcem. Co ważne, gwarantujemy kilka metod płatności: gotówką, na raty lub w formie leasingu – dopasujesz finansowanie do własnych preferencji i budżetu.

pixel